Atsinaujinus kovoms LMFA I lygos Šiaurės-Vakarų grupėje – „Gintros“ dublerių lyderystė

Rugsėjo 17 ir 19 dieną sužaistos pirmenybių 6-ojo turo rungtynės Šiauliuose, Vilkijoje ir Žagarėje bei dvejos 9-ojo turo rungtynės Vilniuje ir Šventupėje.

Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmos lygos Šiaurės-Vakarų regione savo lyderystę sustiprino FK „Gintra“ B-ŠSG ekipa, rezultatu 2:0 įveikusi antrą vietą grupėje užimančią „Kauno Žalgirio“ FA. Įvarčiais pasižymėjo Santa Lichareva ir per pridėtą laiką Rusnė Šešplaukytė.

Trečioje vietoje žengia FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, Žagarėje įveikusi 4:2 FK „Saned“-Joniškio SC žaidėjas. Pirmame kėlinyje pasižymėjo Vakarė Kiaunytė, tačiau šeimininkės išlygino rezultatą po Jūratės Ažubalytės įvarčio į savus vartus. Antrame kėinyje panevėžietės sėkmingai šturmavo varžovių vartus ir įvarčius pelnė Diana Balužytė, Vesta Ilgūnaitė ir Manfreda Bartusevičiūtė. Joniškio krašto atstovės sušvelnino rezultatą Kornelijos Domkutės smūgiu.

Į ketvirtą vietą pakilo FK „Vilkija“, namų aikštėje 2:1 nugalėjusi tiesiogines varžoves – Tauragės SC-MFK ekipą. Pirmame kėlinyje į savus vartus kamuolį nukreipė Gina Mankutė, tačiau vilkijietės prieš pat dvikovos pertrauką išlygino rezultatą, pasižymėjus Kamilei Vaitkevičiūtei. Dvikovos baigtį nulėmė antrasis K. Vaitkevičiūtės įvartis.

Šios grupės 7-ojo turo dvikovos numatytos rugpjūčio 27 dieną Kaune, Šiauliuose ir Vilkijoje.

Šiaurės-Vakarų regioninės grupės lentelė

Vt. Komandos Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. skir. Tašk.
1. FK Gintra B-ŠSG 6 6 0 0 32 5 +27 18
2. Kauno Žalgirio FA 6 4 0 2 35 9 +26 12
3. FA-FK Panevėžys-PRSSG 6 3 0 3 22 21 +1 9
4. FK Vilkija 6 2 1 3 8 27 -19 7
5. Tauragės SC-MFK 6 2 0 4 19 11 +8 6
6. FK Saned-Joniškio SC 6 0 1 5 7 50 -43 1

Paraleliai Pietų-Rytų regione sužaistos dvejos rungtynės, kurios triuškinančias pergales iškovojo viešnių komandos. MFK „Žalgiris“-Širvintų SC 7:0 įveikė FK „Šešupę“, o MFA „Žalgiris“-MRU 5:0 pranoko „SC-Ukmergę“.