Neįgaliesiems

Atvirosios jaunųjų futbolininkų treniruotės atsinaujins Vilniuje

LFF Techninis departamentas kviečia užsiregistruoti į rugsėjo 23 dieną rengiamą 2007 ir 2008 m. gimusių žaidėjų atvirąją treniruotę.

Rugpjūčio mėnesį startavusios regioninės treniruotės sulaukė susidomėjusiųjų antplūdžio, kuris buvo gausiausias Vilniuje. 

Sulaukus gausaus užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus, dar nedalyvavusiems Vilniaus ir Utenos apskričių vaikinams suteikiama galimybė sudalyvauti būsimoje treniruotėje. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, vienoje amžiaus grupės treniruotėje gali dalyvauti ne daugiau 50 žaidėjų.

Lietuvos futbolo federacija kviečia treniruotėse dalyvauti visus norinčius iš Vilniaus ir Utenos apskričių bei užregistruoti iki š. m. rugsėjo 21 dienos 12 valandos.

Registracija vykdoma elektroninio pašto adresu l.artimavičius@lff.lt. Laiške būtinai prašome nurodyti žaidėjo vardą, pavardę, gimimo metus, atstovaujamą organizaciją ir žaidybinę poziciją. Treniruotėje galės dalyvauti tik tie žaidėjai, kurie nebuvo pasirodę rugpjūčio 12-ąją.

LFF stadione nuo 14:00 val. startuos atviroji treniruotė 2008 m. gimusiems vaikinams, o nuo 15:30 val. – 2007 m. gimusiems vaikinams.

Organizatoriai kviečia atvykti pusvalandį iki renginio pradžios bei laikytis LR Vyriausybės nutarime dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos nurodytų reikalavimų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS