Neįgaliesiems

Atvirosios peržiūros subūrė Lietuvos jaunuosius futbolininkus

Šią savaitę LFF techninis departamentas surengė keturias atvirąsias peržiūras 2007  ir 2008 metais gimusiems vaikinams.

Jaunieji žaidėjai savo meistriškumą pademonstravo Šiaulių Gytarių stadione, LFF stadione Vilniuje, LFF treniruočių centre Kaune bei Klaipėdos dirbtinės dangos stadione.

„Šios peržiūros yra atviros visiems, o tai reiškia, kad kiekvienas žaidėjas gali užsiregistruoti ir jose dalyvauti. Mūsų tikslas yra, kad kiekvienas Lietuvos žaidėjas turėtų galimybę parodyti savo talentą, nes kiekvienas iš jų yra to vertas. Vilniuje bei kituose regionuose matėme, kad yra daug gabių žaidėjų, todėl turime su jais gerais padirbėti, kad sukurtumėme aukšto lygio nacionalines rinktines“, – teigė LFF treniruočių turinio techninis vadovas Céderique Tulleners, pabrėžęs, jog ateityje bus surengta dar daugiau peržiūrų merginoms ir vaikinams.

„Tikrai geras renginys, vaikinai pilni įspūdžių.  Kai žaidėjai pradeda žaisti 11×11 formatu, tada ir turi vykti atrankos. Jos yra lyg mažas egzaminas, kur jie ateina save pasitikrinti. Kuo daugiau egzaminų laikai, tuo tu labiau stipresnis, tu žinai ko laukti, esi motyvuotas tobulėti“, – pažymėjo treneris Domas Paulauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS