Neįgaliesiems

Augantis „Futboliukas“ naujame sezone pasiūlys dar daugiau užduočių ir pratimų

Naujam sezonui ruošiasi ilgus metus ikimokyklinio ugdymo įstaigas džiuginantis „Futboliukas“. Šį mokslo metų sezoną nuo rudens iki pavasario „Futboliukas“ planuoja pritraukti daugiau įstaigų nei bet kada.

Ketvirtus metus iš eilės „Futboliukas“ rengiamas beveik visą mokslo metų sezoną – nuo spalio iki gegužės mėnesio. Projektas ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija. Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį pildo su įvairiais mokymo dalykais susijusias užduotis.

Praėjusį sezoną „Futboliukas“ buvo rekordinis – jame dalyvavo 155 įstaigų, kurios įtraukė daugiau nei 10000 vaikų.

„Nors praėjusieji metai buvo labai sudėtingi, tačiau rekordinio „Futboliuko“ žygio nesustabdė. Tikimės, kad pavyks nesustoti ir pasiekti dar daugiau dalyvių, nes šis projektas paįvairina vaikų kasdienybę, skatina aktyvią fizinę veiklą. Jei leis aplinkybės, šį sezoną pakviesime į projektą aktyviau įsitraukti futbolo klubus, akademijas. Taip pat pedagogus kviesime įgyti žinių į naujuosius masinio futbolo lyderio kursus. Šiam sezonui parengėme ir visą programą su rekomendacijomis futbolo užsiėmimams, taip pat paįvairinti veiklas padėsiančią vaizdo medžiagą su pratimais. Šią vaizdo medžiagą parengėme kartu su darželių pedagogais, kurie savo srityje dirba jau ilgą laiką“, – apie būsimą sezoną ir naujoves vienas projekto koordinatorių Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Aktyviausiems dalyviams projektas dovanos dar daugiau inventoriaus. Visiems dalyviams atkeliaus „Futboliuko“ edukacinės knygutės, kamuoliai, žymekliai ir kiti reikmenys.

Registracija vyks internetu rugsėjo 15 d. iki 17 val. arba kol užsiregistruos maksimalus skaičius dalyvių.

„Futboliukas“ – Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) rengiamas ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas.

Projekto partneriai – Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Pasiteiravimui: m.karpavicius@lff.lt (865310616)

REGISTRACIJOS NUORODA

Praėjusio sezono foto akimirkos:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS