Neįgaliesiems

Azerbaidžane – antrasis paplūdimio futbolo rinktinės laimėjimas

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą Baku mieste Azerbaidžane vykstančioje pasaulio čempionato atrankoje.

Preliminaraus atrankos etapo grupės antrame susitikime lietuviai iškovojo antrąją pergalę. Sahibo Mammadovo auklėtiniai antrame susitikime 5:3 (3:2, 2:0, 0:1) pranoko Švedijos paplūdimio futbolo rinktinę.

Puikias rungtynes sužaidė Lietuvos rinktinės narys Audrius Plytnikas. Jo sąskaitoje – keturi įvarčiai ir ryškus indėlis į pergalę.

Visgi antradienio susitikimas lietuviams prasidėjo ne taip ir lengvai – lietuvaičiai du kartus buvo priversti vytis varžovus (0:1 ir 1:2), tačiau sėkminga kėlinio pabaiga leido persverti rezultatą ir ilsėtis išeiti jau pirmaujant 3:2.

Antrame kėlinuke Lietuvos rinktinė sumušė dar du įvarčius ir prieš paskutinį kėlinį jau turėjo ganėtinai saugų pranašumą (5:2).

Paskutinėje atkarpoje švedai sugebėjo vienu įvarčiu sumažinti savo deficitą, tačiau daugiau problemų lietuviai sau neprisidarė ir iškovojo antrą pergalę.

Prie keturių A. Plytniko įvarčių vieną tikslų smūgį pridėjo Mantas Makutunovičius.

Kitose dienos rungtynėse čekai 4:2 nugalėjo Maltos ekipą. Būtent su čekais lietuviai antradienį susitiks paskutiniame grupės etapo mače dėl tiesioginio kelialapio į pagrindinę atranką.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS