Azerbaidžane patirtas pralaimėjimas Ispanijos rinktinei

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė patyrė antrą nesėkmę Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančiame pasaulio čempionato atrankos turnyre.

Sahibo Mammadovo auklėtiniai ketvirtadienį 2:7 (1:2, 1:3, 0:2) pralaimėjo Ispanijos ekipai.

Penktadienį lietuviai rungtynėmis su Ukraina užbaigs savo pasirodymą grupės varžybose ir tada paaiškės, dėl kokių pozicijų dar žais toliau.

Ketvirtadienio dvikovoje lietuvaičiai netgi pirmi sugebėjo pasižymėti, kai sužaidus vos daugiau nei minutę tiksliai mušė Elvinas Navickas.

Visgi ispanai perėmė mačo kontrolę į savo rankas ir dar iki pirmosios pertraukėlės dviem įvarčiais persvėrė rezultatą savo naudai.

Antrame kėlinyje ispanai mušė du greitus įvarčius, intrigą išlaikyti savo smūgiu bandė Mantas Makutunovičius, tačiau ispanai antrą mačo trečdalį užbaigė dar vienu tiksliu smūgiu ir prieš paskutinę mačo atkarpą turėjo trijų įvarčių pranašumą.

Trečiame kėlinyje žiūrovai sensacijos neišvydo – ispanai savo pranašumą įtvirtino dar dviem įvarčiais ir tokiu būdu užfiksavo solidžią pergalę rezultatu 7:2.