Neįgaliesiems

Baigėsi pirmasis T. Danilevičiaus kolekcijos aukcionas

Praėjusią savaitę baigėsi LFF prezidento Tomo Danilevičiaus inicijuotas jo asmeninės marškinėlių kolekcijos aukcionas.

Primename, jog prieš kelis mėnesius Lietuvos futbolo federacijos socialiniuose tinkluose startavo aukcionas, kurio metu dabartinis LFF prezidentas skyrė ilgai kauptą savo asmeninių futbolo marškinėlių kolekciją.

Iš anksto buvo pranešta, kad visos už marškinėlius surinktos lėšos keliaus organizacijai, prisidedančiai prie Ukrainos kovos už savo laisvę – „Blue/Yellow“.

„Nors man ši kolekcija buvo labai brangi, tačiau vardan tokio svarbaus tikslo su ja išsiskirti sunku nebuvo.

Nuolat ieškome būdų, kaip galime prisidėti prie savo brolių ukrainiečių kovos už savo laisvę, tad aukcionas – vienas iš jų, tuo pačiu suteikiant futbolo sirgaliams galimybę įsigyti klasikinių marškinėlių, kuriuos vilkėjo žinomi futbolininkai.

Tiek savo, tiek federacijos vardu noriu padėkoti visiems, dalyvavusiems aukcione. Suprantame, kad karas dar tikrai nesibaigė, tad federacija ir toliau dirbs tam, kad padėtų Ukrainai“, – kalbėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Aukciono dalyviai galėdavo rinktis norimus marškinėlius iš tuo metų siūlomų bei komentaruose rašyti, kokią sumą jie yra pasirengę skirti. Pasibaigus nurodytam laikui, marškinėliai atitekdavo didžiausią sumą skirti pasiruošusiam pirkėjui.

Iš viso šiame aukciono etape sirgaliams buvo siūloma įsigyti 32 marškinėlius, tarp kurių – ir legendinių Europos futbolininkų, tiek ir žinomų mūsų šalies žaidėjų.

LFF informuoja, jog aukciono metu iš viso buvo surinkta 10 138 eurų suma. Visi šie pinigai, pasirašius paramos sutartį, buvo pervesti į „Blue/Yellow“ sąskaitą, siekiant prisidėti prie ukrainiečių kovos už savo ateitį.

Planuojama, kad įsibėgėjus rudeniui bus surengtas ir dar vienas aukciono etapas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS