Neįgaliesiems

Baigtas formuoti Lietuvos vyrų futbolo rinktinės trenerių štabas

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės treneris baigė formuoti savo štabą – paskutiniuoju jo nariu tapo 52-ejų specialistas Gediminas Šugžda.

Trenerių štabą papildžius G. Šugždai, Valdas Urbonas turi suformavęs galutinį savo asistentų komandą.

Stratego asistentais dirbs G. Šugžda ir Rolandas Džiaukštas, vartininkus ir toliau treniruos Justinas Gasiūnas, analitiko pareigas atliks Rokas Pranaitis, o fiziniu futbolininkų parengimu rūpinsis Marius Čeliauskas.

Praeityje G. Šugžda pats rungtyniavo profesionaliai ir didelę savo karjeros dalį praleido Vokietijoje, šioje šalyje vilkėjo penkių skirtingų komandų marškinėlius ir 2003-aisiais baigė sportininko karjerą.

1986–1990- metais jis rungtyniavo Vilniaus „Žalgirio“ klube, taip pat G. Šugžda yra sužaidęs ir vienerias rungtynes Lietuvos futbolo rinktinėje – tai nutiko 1998-aisiais, atrankos į Europos čempionatą rungtynėse su Škotijos rinktine, kurios baigėsi lygiosiomis 0:0.

Trenerio keliu jis taip pat žengė Vokietijoje – kurį laiką strategas dirbo žemesnių lygos komandų treneriu, nuo 2014-ųjų iki 2018-ųjų specialistas treniravo Vokietijos „TuS Holzkirchen“ ekipą, o 2019-ųjų pradžioje perėmė „VfB Hallbergmoos“ komandos vairą.

„Pažįstu Gediminą ilgą laiką, tai specialistas, kuris jau ilgą laiką gyvena ir dirba Vokietijoje. Tai yra nemažą patirtį sukaupęs treneris, galintis mums pagelbėti žaidimo organizavimo procese.

Trenerių štabe norėtųsi stabilumo, tačiau gyvenimas kartais padiktuoja kitaip. Džiugu, kad Marius Stankevičius ir Andrius Skerla lieka futbole ir linkiu jiems sėkmės. Tuo tarpu mes šiemet vėl sieksime suburti bendraminčių komandą ir siekti gerų rezultatų“, – teigė vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Urbonas.“

Pirmasis naujojo rinktinės trenerių štabo testas laukia jau kovo 24-ąją – tą dieną Lietuvos rinktinė kontrolinėse rungtynėse išvykoje susitiks su Kosovo komanda.

Iš ten rinktinė keliaus tiesiai į Šveicariją, kur akistata su šios šalies komanda kovo 28-ąją pradės kovas 2022-ųjų pasaulio čempionato atrankos varžybose.

Kovo 31-ąją lietuviai savo aikštėje priims vienus iš grupės favoritų – Italijos futbolinkus.

Visas šias rungtynes tiesiogiai stebėti bus galima LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS