"Baltija" ir "Vytis" nesustoja, pirmą tašką išplėšė "Vievio žiedas"

Futsal A lygos čempionate lyderiai „Baltija“ ir „Vytis“ šventė trečias pergales, antrą kartą nugalėjo „Inkaras“, o dramatiškame trileryje Kaune „Vievio žiedas“ išplėšė savo pirmą tašką.

Nuotraukoje – “Vytis” įmušė įvartį “Arsenalui” (E.Šemioto/kaunodiena.lt)

Dvi stipriausios praėjusio sezono ekipos – Panevėžio „Baltija“ ir Vilniaus „Bekentas“ – susitiko Panevėžio „Cido“ arenoje. Nors pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, visi įvarčiai persikėlė į antrąjį. Aikštės šeimininkai periode nuo 26 iki 31 minutės įmušė 4 įvarčius ir susikrovė saugią persvarą, tad net trys svečių įvarčiai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo – 5:3 šeimininkų naudai.

Visus taškus kol kas toliau renka ir legionierių iš Brazilijos vedamas „Vytis“. Miesto derbyje jis nepasigailėjo kol kas taškų neturinčio „Arsenalo“ – 6:1. Kita Kauno ekipa „Inkaras“ savo aikštėje gana užtikrintai pranoko iš Mažeikių atvykusią „VIP“ komandą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Jaunius Juozaitis.

Turo puošmena tapo Kauno „Celsio“ ir „Vievio žiedo“ mūšis. Po permainingos kovos, kurioje pirmavo tiek vieni, tiek kiti, svečiai išplėšė lygiąsias (5:5) po įvarčio paskutinę rungtynių minutę.

Rezultatai

Kauno „Arsenalas“ – Kauno „Vytis“ 1:6 (0:4)
Įvarčiai: 4 min. Alexandre (0:1), 6 min. R. Lipnevičius (0:2) 9 min. Genigle (0:3), 20 min. D. Kuodis (0:4), 29 min. Alexandre (0:5), 32 min. K. Vasiliauskas (1:5), 38 min. Genigle (1:6).
Rungtynių protokolas
Foto galerija

Panevėžio „Baltija“ – Vilniaus „Bekentas“ 5:3 (0:0)
Įvarčiai: 26 min. E. Stankevičius (1:0), 28 min. T. Švelna (2:0), 28 min. M. Butėnas (3:0), 31 min. D. Paulauskas (4:0), 33 min. J. Zagurskas (4:1), 38 min. A. Buinickij (4:2), 40 min. A. Šteinas (5:2), 40 min. A. Buinickij (5:3).

Kauno „Inkaras“ – Mažeikių „VIP“ 6:2 (3:1)
Įvarčiai: 4 min. A. Juozaitis (1:0), 12 min. R. Bakus (2:0), 14 min. J. Juozaitis (3:0), 18 min. E. Razulis (3:1 – iš 9 m.), 28 min. A. Samuščenko (4:1), 31 miin. A. Bulošas (4:2), 32 min. J. Juozaitis (5:2), 36 min. J. Juozaitis (6:2).

Kauno „Celsis“ – „Vievio žiedas“ 5:5 (4:3)
Įvarčiai: 3 min. A. Karmazinas (į savo vartus, 0:1), 7 min. A. Kšanavičius (1:1), 12 min. J. Učajevas (1:2), 14 min. L. Sendžikas (2:2), 15 min. D. Markauskas (3:2), 16 min. R. Radavičius (3:3), 19 min. K. Buivydas (4:3), 25 min. A. Šliuževičius (5:3), 26 min. G. Mikulėnas (5:4), 40 min. A. Barinovas (5:5).