„Baltija“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Bekentą“

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje užbaigtas 11-asis turas. Centrinėje turo dvikovoje Vilniuje susitiko vieni iš kandidatų iškovoti nugalėtojų titulą – vietos „Bekentas“ ir Panevėžio „Baltija“. Panevėžiečiams pavyko iškovoti įtikinamą pergalę 7:3 ir sustiprinti savo kandidatūrą.

Naujienos.lt/Archyvine nuotr.

Rungtynės pirmąjį pusvalandį buvo labai įtemptos. Devintą minutę šeimininkai išsiveržė į priekį po Artūro Serikovo tikslaus smūgio, tačiau svečiams pavyko išlyginti rezultatą prieš pertrauką, kai Donatas Paulauskas nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo Aurėlijaus Vekeroto auklėtiniai – 22 minutę Marius Būtenas pirmą kartą susitikime išvedė į priekį „Baltiją“. Visgi rungtynių lūžis įvyko 30 minutę. „Bekentui“, atrodo, pavyko sugrįžti į savo vėžes, kai rezultatą išlygino Paulius Sakalis, bet svečiai žaibiškai atsakė Domanto Nebilevičius įvarčiu kitame aikštės gale.

Vėliau „Baltija“ perėmė iniciatyvą ir dominavo žaidime bei galėjo pasigirti puikiu progų išpildymu. Varžovams jie įmušė net penkis įvarčius, kuriais savo sąskaitą papuošė Tautvydas Švelna (2) ir Gytis Žilinkas (2). P.Sakalis pelnė dar vieną paguodos įvartį „Bekentui“.

Čempionų titulą ginantis „Baltijos“ klubas turi 26 taškus – tiek pat, kiek pirmoje vietoje esanti „Vyčio“ komanda – bet žengia antri dėl prastesnio įvarčio santykio. „Bekentas“ nuo lyderių atsilieka jau aštuoniais taškais, o iki čempionato galo liko septyni turai.

Kitoje sekmadienio dvikovoje Mažeikių VIP 5:1 nugalėjo Kauno „Inkarą“. Tris įvarčius nugalėtojams įmušė Antanas Bulošas, po vieną pridėjo Edvina Blažys ir Tomas Bružas.

Rungtynių statistika:

Vilniaus „Bekentas“ – Panevėžio „Baltija“ 3:7 (1:1)
Įvarčiai: 9 min. A. Serikov (1:0), 19 min. D. Paulauskas (1:1), 22 min. M. Butėnas (1:2), 30 min. P. Sakalis (2:2), 30 min. D. Nebilevičius (2:3), 34 min. T. Švelna (2:4), 34 min. T. Švelna (2:5), 35 min. G. Žilinskas (2:6), 36 min. P. Sakalis (3:6), 39 min. G. Žilinskas (3:7).

Mažeikių VIP – Kauno „Inkaras“ 5:1 (2:0)
Įvarčiai: 4 min. A. Bulošas (1:0), 19 min. T. Bružas (2:0), 26 min. A. Bulošas (3:0), 30 min. E. Blažys (4:0), 31 min. R. Bakus (4:1), 36 min. A. Bulošas (5:1).