"Baltija" – per žingsnį nuo antrojo etapo

Antrąją UEFA Futsal taurės turnyro varžybų dieną Panevėžio “Baltija” iškovojo dar vieną pergalę ir šeštadienį žais dėl pirmosios vietos.

E. Krikščiūno nuotr.

Dvikovoje su Gibraltaro atstovais “Lynx” Lietuvos čempionų klubas dominavo nuo pat pirmojo arbitro švilpuko, tačiau įvartį įmušė tik likus 5 sekundėmis iki pirmojo kėlinio pabaigos – komandą į priekį išvedė labiausiai patyręs jos žaidėjas Arūnas Šteinas.

Po pertraukos “Baltija” greitai rezultatą padvigubino – pasižymėjo Edgaras Baranauskas. Po trijų minučių rezultatą patrigubino Tautvydas Švelna, o likus kiek mažiau nei pusė kėlinio ketvirtą įvartį lietuviams įmušė tas pats A. Šteinas.

Rezultatui esant 4:0 „Cido“ arenos šeimininkų ekipa kiek prarado koncentraciją – per vieną minutę Gibraltaro komanda pelnė du įvarčius ir paskutinėms šešioms rungtynių minutėms atgaivino intrigą. Nepaisant to, “Baltija” nepasidavė spaudimui ir iškovojo antrą pergalę iš galimų dviejų.

Kitos ketvirtadienio rungtynės tarp “SK Istanbul Universitesi” ir Sarajevo “MNK Centar” baigėsi užtikrinta pastarosios ekipos pergale. Kaip ir pirmasias savo rungtynes, komanda iš Bosnijos ir Hercegovino laimėjo 9:3.

Likus vienerioms rungtynėms iki turnyro pabaigos, SK “Baltija” ir Sarajevo “MNK Centar” dalinasi po 6 taškus ir pirma vieta D grupėje. Turkijos komanda “SK Istanbul Universitesi” ir Gibraltaro “FC Lynx” turi po 0 taškų.

Į pagrindinį UEFA Futsal taurės atrankos etapą pateks tik grupės nugalėtojai. Rungtynės dėl pirmosios vietos tarp lietuvių ir bosnių vyks šeštadienį 14 val. 30 min.

Rungtynių statistika

Panevėžio “Baltija” (Lietuva) – “FC Lynx “(Gibraltaras) 4:2 (1:0)
Panevėžio “CIDO” arena
Teisėjai – Simon Todorovič (Slovėnija), Norbert Szilágyi (Vengrija), Valentin Ciuplea (Velsas)
Įvarčiai: 19:55 Arūnas Šteinas (1:0), 21:14 Edgaras Baranauskas (2:0), 24:10 Tautvydas Švelna (3:0), 31:53 Arūnas Šteinas (4:0), 33:09 Christian Sanchez (4:1), 34:22 Josue Cancio (4:2).

Startinė sudėtis: Aidas Skeiverys, Marius Butėnas, Arūnas Šteinas, Jurij Jeremejev, Edgaras Baranauskas. Žaidė po keitimo/atsargoje: Erlandas Duršlikas, Donatas Paulauskas, Gediminas Zaborskis, Edgaras Stankevičius, Karolis Kazokaitis, Domantas Nebilevičius, Tautvydas Švelna.