Neįgaliesiems

"Baltija" po nervingos kovos nusileido bosniams

UEFA Futsal taurės turnyre dvikovoje dėl pirmos vietos Panevėžio “Baltija” po atkaklios kovos nusileido Sarajevo klubui.

Linas Jocius/sekunde.lt

Abi komandos buvo iškovojusios po dvi pergales, tačiau bosnių ekipos įvarčių santykis buvo geresnis, tad tik „Baltijos“ pergalė būtų leidusi jai žengti į kitą etapą.

Mačas prasidėjo bosnių atakomis, o panevėžiečiai patikimai gynėsi. Ypač puikią formą demonstravo komandos kapitonas, vartininkas Aidas Skeiverys.

Visgi, 12 min. bosnių ataka baigėsi įvarčiu, pasižymėjo Emiras Sipovičius.
„Baltija“ po praleisto įvarčio po truputį perėmė iniciatyvą ir vis dažniau grasindavo varžovų vartams. Labai arti tikslo buvo ekipos lyderis Arūnas Šteinas, kuris 15 min. sukirto į skersinį.

Svečiai išsaugojo trapią persvarą ir visa intriga persikėlė į antrąjį kėlinį.

Čia vėl dažniau kamuolį kontroliavo bosniai, o Aidas Skeiverys vartuose kartais demonstravo stebuklus. Jeigu ne jo reakcija, galbūt rezultatas galėjo būti kur kas liūdnesnis.

„Baltija“ ieškojo savo šansų ir juos rado. 25 min. po grubios bosnių klaidos aikštės viduryje kamuolį perėmė Edgaras Baranauskas, kuris iš krašto kamuolį atmetė Jurijui Jeremejevui, šis suklaidino ir paguldė ant žemės vartininką bei tiksliai iš kelių metrų smūgiavo į vartus! Dideliam žiūrovų džiaugsmui rezultatas tapo lygus 1:1.

Bosniai ėmė spausti „Baltiją“, tačiau panevėžiečiai neklydo, o esant reikalui vėl patikimai vartus gynė A. Skeiverys.

Rungtynių lūžiu galime vadinti 33 min. „Baltija“ pasileido į greitą ataką, A. Šteinas kamuolį perdavė J. Jeremejevui, šis atsidūrė vienas prieš vartininką, jį suklaido ir metėsi su kamuoliu kiek į šoną, vartininko koja siekė išmušti kamuolį ir lietė Jurijaus koją, futbolininkas griuvo ant žemės ir atrodė, kad teisėjai skirs pražangą bosnių vartų sargui. Tačiau arbitras įžvelgė… J. Jeremejevo vaidybą ir skyrė jam antrą geltoną kortelę, tai reiškė Jurijaus pašalinimą iš aikštės.

2 minutes „Baltija“ turėjo žaisti mažumoje, 1 žaidėjo persvarą turėję bosniai šią situaciją išnaudojo ir 35 min. pasižymėjo Anelas Radmilovičius – 2:1.

36 min. vartininkas A. Skeiverys keliu kliudė prabėgantį bosnį, šis it kuklos pakirstas krito ant dangos, teisėjas išsitraukė raudoną kortelę, kurią parodė „Baltijos“ kapitonui A. Skeiveriui.

Skirtą baudinį į „Baltijos“ vartus tiksliai išnaudojo Draženas Novoselacas – 3:1.

Iš esmės rungtynių baigtis tapo aiški, o mačo pabaigoje emocijų nevaldė abi komandos, dar po raudoną kortelę gavo Nerminas Kahvedžičius ir Edgaras Baranauskas. 38 min. tašką rungtynėse dėjo A. Radmilovičius – 4:1.

Panevėžio „Baltija“ garbingai baigė šį UEFA Futsal D grupės atrankos turnyrą, iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną nesėkmę.

Į kitą etapą pateko grupės nugalėtoja tapusi Sarajevo „Centar“ komanda.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS