Neįgaliesiems

"Baltija" prieš startą Europoje žaidė kontrolines rungtynes

Panevėžio „Baltija“ kontrolinėse rungtynėse preš UEFA Salės futbolo taurės atranką nugalėjo “Klaipėdos Universitetą”.

 

Linas Jocius, Sekundė / Foto A. Bankauskaitės

UEFA salės futbolo taurės atrankos turnyrui besiruošianti Panevėžio „Baltija“ šią savaitę pradėjo treniruotis „Cido“ arenoje ir antradienį sužaidė pirmąsias uždaras draugiškas rungtynes su šių metų Lietuvos salės futbolo taurės laimėtoju „Klaipėdos universitetu“.

Panevėžio ekipą šią savaitę papildė du žaidėjai iš Radviliškio „Lokomotyvo“ – Jurijus Jeremejevas ir geriausias praėjusio sezono Lietuvos salės futbolo A lygos vartininkas Erlandas Duršlikas. Pastarasis, ko gero, kompensuos netikėtą komandos netektį – nesunkią traumą patyrusį vartų sargą Aidą Skeiverį.

Draugiškas rungtynes be sportinės aprangos A. Skeiverys stebėjo nuo atsarginių suolelio. Taip pat komandai padeda ir dar vienas naujas veidas – panevėžietis Gediminas Zaborskis. Visi jie trys žaidė antradienį prieš „Klaipėdos universiteto“ komandą.

Treniruočių pobūdžio rungtynėse „Baltija“ 5:4 įveikė svečius iš uostamiesčio. Ekipos žaidė nestabdant laiko du kėlinius po 30 min.

„Šiuo atveju rezultatas nėra aktualus, jo nesureikšminame. Sprendėme ketvertukų formavimą, vyrai stengėsi įprasti prie pasikeitusios dangos bei kitos erdvės „Cido“ arenoje. Čia danga yra greitesnė, todėl daugiau to techninio broko. Ir pati žaidimo erdvė kitokia, nei Durpyno g. rankinio salėje. Ten buvome įpratę žaisti iki sienų ir bortų. Arenoje už linijų dar yra geras metras erdvės.

Buvo įdomu įvertinti mūsų naujus žaidėjus – Radviliškio „Lokomotyvo“ vartininką E. Duršliką, aikštės žaidėją J. Jeremejevą ir panevėžietį G. Zaborskį. Visi trys – gero lygio žaidėjai. Manau, jiems įsilieti į komandą problemų nebus. Truputį liūdna, kad nedidelę traumą patyrė mūsų vartininkas Aidas Skeiverys bei puolėjas Tomas Nemanis.

Laukiame jų pasveikstančių ir prisijungiančių prie ekipos. Tiesa, tas pasiruošimo etapas jau artėja į pabaigą, pirmosios rungtynės – jau kitą trečiadienį. Nuotaikos optimistinės ir laukiame turnyro“, – po draugiškų rungtynių kalbėjo „Baltijos“ treneris A. Vekerotas.

Ketvirtadienį komanda planuoja sužaisti dar vienerias draugiškas rungtynes su miesto „Rėklių“ komanda. „Net ir draugiškos rungtynės su silpnesniu varžovu yra naudingesnės už eilinę treniruotę“, – pridūrė A. Vekerotas.

„Baltija“ nuo šio pirmadienio treniruojasi „Cido“ arenoje, čia ir vyks UEFA taurės turnyras.

Teisę kovoti jame „Baltija“ iškovojo šių metų balandį, tapusi Lietuvos salės futbolo čempione.

Rugpjūčio 17-20 dienomis „Cido“ arenoje „Baltija“ susitiks su Stambulo „Istanbul University SK“ (Turkija, rugpjūčio 17 d., 19:30 val.), „Lynx“ (Gibraltaras, rugpjūčio 18 d., 19:30 val.) ir Sarajevo „Centar Sarajevo“ (Bosnija ir Hercegovina, rugpjūčio 20 d., 14.30 val.).

Iš viso pirmame UEFA taurės atrankos etape varžysis komandos iš 48 Europos šalių.
Į pagrindinį turnyro etapą pateks tik turnyro Panevėžyje nugalėtojai, kurie spalį Italijoje susitiks su Portugalijos, Belgijos ir Italijos klubais. Bilietus į tarptautinį futbolo turnyrą platina „Tiketa“ (3 Eur).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS