„Baltija“ sutriuškino be taškų liekantį „Arsenalą“

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje sužaisti likę du 10-ojo turo susitikimai. Ambicijas iškovoti čempionų titulą toliau reiškia Panevėžio „Baltijos“ komanda, kuri namuose 6:1 nepaliko vilčių Kauno „Arsenalui“.

Panevėžiečiai užtikrintai žaidė nuo rungtynių pradžios ir jau ketvirtą minutę išsiveržė į priekį po Domanto Nebilevičiaus tikslaus šūvio. Po keturių minučių vieni lygos lyderių padvigubino pranašumą – šį kartą veteranas Arūnas Šteinas pergudravo vartininką Modestą Kulikauską.

Po pertraukos „Baltija“ pradėjo triuškinti lygos autsaiderius ir per aštuonias minutes sugebėjo pelnyti tris įvarčius. 22 minutę komandiniame išpuolyje Tomas Nemainis pasiuntė kamuolį į vartus iš arti, 26 minutę Tautvydas Švelna įsirašė įvartį į savo sąskaitą, o dar po dviejų minučių Marius Būtenas prie vartus sužaidė nepriekaištingai.

Jauniui Mikalauskui pavyko sušvelninti atsilikimą, bet Panevėžio klubas „Cido“ arenoje susirinkusius gerbėjus pradžiugino šeštuoju įvarčiu, kai 37 minutę Gytis Žilinskas tapo dar vienu pasižymėjusiu futbolininku.

„Baltija“ triumfavo 6:1 ir dabar turnyrinėje lentelėje turi surinkę 23 taškus – tiek pat, kiek pirmoje vietoje žengiantis Kauno „Vytis“. Tiesa, kauniečiai yra aukščiau dėl daugiau įmuštų įvarčių. Tuo tarpu „Arsenalas“ lieka vienintelė komanda lygoje, kuri neiškovojo nė vieno taško.

Kitose sekmadienio rungtynėse Kauno „Celsis“ 3:7 namuose pralaimėjo Radviliškio „Lokomotyvui“. Valdas Pocevičius radviliškiečiams pelnė „hattricką“, o Aurimas Tamaliūnas pridėjo du įvarčius, dar po vieną įmušė Tomas Sirevičius ir Mantas Makutunovičius. „Celsis“ turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutinę vietą su septyniais taškais, o „Lokomotyvas“ žengia ketvirti (14 tšk.).

Rezultatai:

Panevėžio „Baltija“ – Kauno „Arsenalas“ 6:1 (2:0)
Įvarčiai: 4 min. D. Nebilevičius (1:0), 8 min. A. Šteinas (2:0), 22 min. T. Nemainis (3:0), 26 min. T. Švelna (4:0), 28 min. M. Butėnas (5:0), 29 min. J. Mikalauskas (5:1), 37 min. G. Žilinskas (6:1).

Kauno „Celsis“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 3:7 (2:2)
Įvarčiai: 8 min. M. Makutunovičius (0:1), 9 min. V. Pocevičius (0:2), 11 min. A. Šliuževičius (1:2), 18 min. K. Buivydas (2:2), 25 min. D. Šinkūnas (3:2), 25 min. A. Tamaliūnas (3:3), 30 min. T. Sirevičius (3:4), 33 min. A. Tamaliūnas (3:5), 37 min. V. Pocevičius (3:6), 40 min. V. Pocevičius (3:7).