Baltijos FA laimėjo pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes

LFF stadione balandžio 9-ąją dieną praužė Baltijos jaunimo futbolo lygo rungtynės, kuriose susitiko Vilniaus ir Talino futbolininkai.

Turnyro B grupės laimėtoja Baltijos FA susitiko su Talino FC „Flora“, kuri A grupėje užėmė 4 vietą. Vilniečiai pateisino favoritų statusą ir susitikimą laimėjo rezultatu 4:1.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnė Adrians Karpovs, o vilniečių atotrūkį iki trijų įvarčių 54 minutę padidino Kiril Ambrusevič. Estijos atstovams pavyko pelnyti įvartį 58 minutę, kuomet baudinį realizavo Artur Dyakiv.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas Nedas Garbaliauskas įmušė paskutinį susitikimo įvartį 73 minutę, tad vilniečiai įgijo trijų įvarčių persvarą prieš atsakomąsias rungtynes Taline.

Rungtynių fotoalbumas

Baltijos FA ir FC „Flora“ futbolininkai dar kartą susitiks balandžio 30 dieną Talino „Sportland“ arenoje, nuo 14:30 val.

Kitose turnyro ketvirtfinalio rungtynėse FS „Metta“ 3:1 įveikė BFC „Daugavpils“, o JDFS „Alberts“ 5:1 pranoko Liepojos FS. Klaipėdos FM ir „NFA BE1“ į pirmąją akistatą stos balandžio 27 d.