Baltijos Futsal taurėje – lygiosios su estais

Baltijos Futsal taurės rungtynėse Jelgavoje Lietuvos rinktinė dvikovoje su Estija neišsaugojo turėtos persvaros ir turėjo tenkintis lygiosiomis.

Prieš turnyrą Lietuvos komanda dėl ligos neteko Ryčio Leliūgos. Jį sudėtyje pakeitė Benas Olencevičius.

Pirmoje atakoje lietuvius į priekį išvedė vienas komandos senbuvių Pavelas Smolkovas, kuris prasprūdo pro gynėjus ir vienas prieš vieną mušė tiksliai.

Mūsiškiai turėjo dar bent dvi geras progas padidinti persvarą, tačiau Jurijui Jeremejevui krašte apėjus vartininką pritrūko tikslumo iš aštraus kampo. Vienas prieš vieną buvo išbėgęs Arsenijus Buinickis, bet jo smūgį atrėmė vartininkas. Jis atmušė ir Luko Sendžiko pavojingą spyrį.

Pirmajame kėlinyje estai beveik negrasino mūsiškių vartams, tačiau 16 min. sugebėjo pasižymėti, kai po išspyrimo iš užribio į vartų pusę paspirtą kamuolį varžovai įmušė iš arti.

Antrojo kėlinio pradžioje arti tikslo buvo Arturas Juchno, bet jo smūgis pataikė į virpstą. 26 min. po atšokusio kamuolio iš arti į vartus nepataikė Rolandas Leščius. 29 min. Tomo Salamanavičiaus smūgį iš arti atrėmė vartininkas. 34 min. estų vartininkas atmušė ir A. Buinickio ataką. Lietuviai šturmavo varžovų vartus iki paskutinių sekundžių, tačiau įmušti įvarčio nepavyko – dvikova baigėsi lygiosiomis.

Lemiamos rungtynėse Lietuvos komanda sekmadienį žais su Latvija, kuri vakar nugalėjo Estiją rezultatu 2:0.

Preliminari rungtynių statistika

Lietuva – Estija 1:1 (1:1)
Jelgavos Zemgale olimpinio sporto centro arena
Teisėjai – Š. Tamulynas (Lietuva), I. Purinš (Latvija), U. Stukovs (Latvija).
Įvarčiai: 1 min. P. Smolkovas (1:0), 17 min. I. Ivanov (1:1).
Įspėti: 4 min. A. Juchno (Lietuva); 40 min. M. Aleksejev (Estija).

Lietuvos startinė sudėtis: Mindaugas Labuckas, Arsenij Buinickij, Pavelas Smolkovas, Rolandas Leščius, Evaldas Kugys. Po keitimo: Arūnas Šteinas, Tomas Salamanavičius, Jurij Jeremejev, Artūr Juchno, Ramūnas Radavičius, Lukas Sendžikas, Tomas Bučma, Benas Olencevičius. Atsargoje: Erlandas Duršlikas.