Neįgaliesiems

Baltijos jaunimo lygoje – grupių etapo pabaiga ir ketvirtfinalio serijų startas

Balandžio 3-iąją buvo sužaisti trys susitikimai 2024 metų Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) turnyre. Šįsyk sėkmė lydėjo „Kauno Žalgirio“ FA, Klaipėdos FM ir FS „Jelgava“ atstovus.

 

BYFL U15: Rygos FS 1:4 Kauno Žalgirio FA

Rygoje pagaliau akistaton stojo dvi komandos, pretendavusios į BYFL U15 diviziono A grupės lyderio poziciją – RFS ir „Kauno Žalgirio“ FA. Kauniečiai galėjo pelnyti pirmą įvartį 33 minutę, tačiau baudinio nerealizavo Dmytro Bovhyra. Visgi po keturių minučių Vėjas Pocius suteikė svečiams persvarą.

Rygiškiai išlygino rezultatą 50 minutę Rolando Isako taikliu smūgiu. Per likusį rungtynių laiką „Kauno Žalgirio“ FA sugebėjo pasinaudoti savo progomis – Adomo Užkurnio (63 min.), Vėjo Pociaus (72 min.) ir Mato Staškevičiaus (80+2 min.) įvarčiai įtvirtino svarbią pergalę.

 

BYFL U15: Marijampolės FC 0:4 Klaipėdos FM

Ketvirtfinalio etapas startavo Marijampolėje, kur vietos futbolo centro ekipa priėmė klaipėdiečius. Dvikovos favoritai, B grupėje užėmę pirmą vietą, šįkart įrodė savo pranašumą. Nojus Vyšniauskas jau 2 minutę išvedė uostamiesčio atstovus į priekį. Marijampoliečių vartininkas Gytis Vizgirda atrėmė baudinį (31 min.), bet pačioje pirmo kėlinio pabaigoje Mangirdas Venckus rezultatyviai išnaudojo savo progą.

Antrojoje rungtynių pusėje Dominykas Zubavičius savo dubliu (54 ir 70 min.) svariai prisidėjo prie Klaipėdos FM pergalės 4 įvarčių skirtumu. Marijampoliečių balandžio 17 dieną lauks sudėtinga užduotis, mėginant atsakosiose rungtynėse panaikinti tokį deficitą.

 

BYFL U16: FS Jelgava 1:0 FK Žalgiris

Labiausiai apgaulingas rezultatas buvo užfiksuotas U16 amžiaus grupės pirmoje ketvirtfinalio dvikovoje, įvykusioje Jelgavoje. Žalgiriečiai turėjo žaidybinę iniciatyvą ir kūrė grėsmingus momentus, tačiau taip ir nesugebėjo pasiekti savo įvarčio. Nepadėjo ir aplinkybė, kad teisėjas 34 minutę pašalino latvį Kristianą Bernaną.

FS „Jelgava“ pasiekė pergalę išnaudojusi savo šansą 63 minutę, kai teisėjas skyrė baudinį ir jį realizavo Valteris Lūsis. Susitikimą jelgaviečiai baigė žaisdami devyniese – pašalinimo sulaukė ir Emylis Kristeris Šmaukstelis.

 

BYFL U15 diviziono ketvirtfinalių poros:

„Kauno Žalgirio“ FA – Vymsio MRJK;

FS „Metta“ – FC „Flora“;

Klaipėdos FM – Marijampolės FC;

Rygos FS – Vilniaus BFA.

 

BYFL U16 diviziono ketvirtfinalių poros:

FC „Nõmme United“ – SK „Super Nova“;

Vilniaus BFA – VFA „Geležinis vilkas“;

„Be1 NFA“ – FS „Metta“;

FK „Žalgiris“ – FS „Jelgava“.

 

Beatos Štampachovos/LFF.lt nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS