Baltijos jaunimo lygos 2 ture – skirtingos Lietuvos atstovų patirtys Rygoje

Vasario 19 ir 20 dienomis Rygoje sužaistos šešerios turnyro rungtynės. Kauno komandos kol kas lieka be pergalių, o Vilniaus ir Klaipėdos futbolininkai surengė įvarčių fejeriją.

Baltijos jaunimo futbolo lygos rungtynės savaitgalį šurmuliavo Rygos „Skonto“ halėje ir „Rimi“ Olimpiniame centre.

2-ojo turo rungtynių fotoalbumas ir rungtynių įrašai

FK „Aidas“ ekipai teko pripažinti Estijos čempiono JK „Vaprus“ pranašumą. Pernu miesto atstovai laimėjo susitikimą rezultatu 6:0, hetriku sužibėjo Rometas Nigula.

„NFA BE1“ komandai taip pat nepavyko pelnyti taškų atkaklioje akistatoje prieš Latvijos čempionę FS „Metta“. Rygiškių du įvarčius pirmame kėlinyje pelnė Rūdolfas Kļavinskis, o 54 minutę Ignas Skamarakas realizavo baudinį. Arši kova pasibaigė rezultatu 2:1.

B grupėje pergalių seriją tęsia Klaipėdos FM ir Baltijos FA vaikinai, sekmadienį sužaidę itin rezultatyviai. Klaipėdiečiai 6:1 pranoko Talino FC „Ararat“, dėka Emilijaus Jermolajevo ir Povilo Šalčiaus dublių bei Viliaus Stonio ir Mato Ambrazaičio įvarčių.

Baltijos FA efektyviai išnaudojo savo progas akistatoje prieš Liepojos FS, kurią nugalėjo 6:3. Vilniečių ekipos kapitonas Nedas Garbaliauskas įmušė 5 įvarčius, taip pat pasižymėjo Kiril Ambrusevič.

Artimiausią savaitgalį Vilniuje įvyks dvejos turnyro rungtynės. Vasario 26 dieną „Sportima“ arenoje rungsis „NFA BE1“ prieš Rygos JDFS „Alberts“ (13:30 val.). Vasario 27-ąją Pilaitės maniežas priims Baltijos FA ir Daugpilio BFC „Daugavpils“ futbolininkus (14:00 val.). Šias rungtynes tiesiogiai transliuos Lietuvos futbolas „Youtube“ kanalas.