Baltijos jaunimo lygos 3-iame ture – 3 Lietuvos ekipų pergalės

Įpusėjo Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) grupių etapas. Vasario 26 ir 27 dienomis vykęs trečiasis turas buvo gana sėkmingas Lietuvos futbolininkams.

A grupėje savo pirmą pergalę iškovojo Kauno „NFA BE1“, kuri „Sportima“ manieže 1:0 nugalėjo Rygos JDFS „Alberts“. Kapitonas Skirmantas Paukštys 66 minutę atliko taiklų smūgį, o dvikovos pabaigoje kauniečiams pavyko atremti grėsmingas varžovų atakas.

Rungtynių santrauka

Trenerio J. C. Magro Oliva komentaras

Kapitono S. Paukščio komentaras

Kauno FK „Aidas“ vienintelis iš Lietuvos atstovų lieka be taškų. Rygoje teko pripažinti Talino FC „Flora“ pranašumą 0:4. Dublį pelnė Eerikas Paltseris, taip pat pasižymėjo Maitas Eenmaa ir Frankas Mahmoudas Hammadas.

Rungtynių įrašas

Baltijos FA ekipa ir Klaipėdos FM iškovojo trečiąsias pergales B grupėje, išlaikydami aukštą rezultatyvumo kartelę.

Vilniečiai rezultatu 5:0 pranoko Daugpilio BFC „Daugavpils“, nepaisant to, jog Latvijos ekipa ligšio nebuvo praleidusi įvarčio. Pilaitės manieže „pokerį“ atliko kapitonas Nedas Garbaliauskas bei įvartį pridėjo Nikas Benevičius.

Trenerio A. Švaikevičiaus komentaras

Kapitono N. Garbaliausko komentaras

Klaipėdos FM praleido Markuso Aasametso įvartį 15 minutę, tačiau vėliau atsakė 4 įvarčiais į Rakverės JK „Tarvas“ vartus. Dubliu Rygoje pasižymėjo Edgaras Bierontas, įvarčius pelnė taip pat Emilijus Jermolajev ir Jokūbas Norkus.

Kito turo BYFL rungtynės kovo 5 ir 6 dienomis vyks Rygos „Skonto“ halėje ir „Rimi“ olimpiniame centre. Rungtynių transliacijų nuorodos pateiktos svetainėje http://baltic-league.com/.