Neįgaliesiems

Baltijos jaunimo lygos 3-iojo sezono užsklanda bus pakelta šį šeštadienį

Jaunimo futbolo aistruoliai nuo vasario 10 dienos galės mėgautis pajėgiausių Estijos, Latvijos ir Lietuvos futbolo komandų akistatomis, kurios bus tiesiogiai transliuojamos.

Tradiciškai, įvadiniame Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) grupių etapo ture tarpusavyje žais tos pačios valstybės atstovai. Tai reiškia, kad jau netrukus futbolas.tv eteryje regėsime visų 8 Lietuvos komandų startą. Šį šeštadienį rungtynės įvyks Vilniuje, o sekmadienį – Kaune.

„Startuoja trečiasis Baltijos jaunimo futbolo lygos sezonas. Šis turnyras įgauna pagreitį bei stabilumą: komandos, kurios iš anksto žino apie patekimą į šį turnyrą, planuojasi ir dėliojasi savo metinius planus, o klubai, kurie patenka į Baltijos lygą, stiprina savo pozicijas ir šalies čempionate. Jaučiasi, kad žiemos metu papildomas tarptautinis rungtynių skaičius užgrūdina žaidėjus. Taip pat kiekvienais metais labai džiaugiuosi, kad Lietuvos komandos nukeliauja iki finalinio etapo, kas įrodo, kad mūsų jaunimo klubai kryptingai dirba teisinga linkme.

LFF ir LVJUFA pastangomis, žiūrovams sudaroma galimybė centralizuotai stebėti per futbolas.tv platformą, o visas turinys ir nuotraukos bus įkeltos į Jaunimo futbolas LT socialines paskyras. Baltijos lyga yra puikus įvadas į 2024 metų futbolo sezoną, tad kviečiame įdėmiau susipažinti tiek su Lietuvos, tiek kaimyninių valstybių jaunimo komandomis“, – įspūdžiais pasidalino Algirdas Kvalkauskas, Baltijos jaunimo futbolo lygos koordinatorius Lietuvoje.

 

1-ojo turo rungtynių Lietuvoje tvarkaraštis:

Vasario 10 d. (šeštadienis)

15:00 val. FK „Žalgiris“ – VFA „Geležinis vilkas“ | U16 | Pilaitės maniežas

17:00 val. Vilniaus BFA – Klaipėdos FM | U15 | BFA arena

Vasario 11 d. (sekmadienis)

13:00 val. „Kauno Žalgirio“ FA – Marijampolės FC | U15 | „Kauno Žalgirio“ FA maniežas

16:00 val. „Be1 NFA“ – Vilniaus BFA | U16 | „Kauno Žalgirio“ FA maniežas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS