Baltijos jaunimo lygos 4 ture Lietuvos atstovai papildė savo taškų įskaitas

Praėjęs savaitgalis buvo sąlyginai sėkmingas Lietuvos komandoms, kurios visos pretenduoja patekti į Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) ketvirtfinalio etapą.

BYFL U15 A grupė: dvi Lietuvos atstovų pergalės

Ketvirto turo varžybų dieną Lietuvoje anksčiausiai pradėjo „BE1 NFA“ žaidėjai, Kaune priėmę JK „Tallinna Kalev“ bendraamžius. Susitikime krito tik vienas Justo Rakausko įvartis 14 minutę, tačiau jo užteko pergalei.

J. Turčinsko komentaras | D. Musleros Rodriguez komentaras

Galingą pasirodymą pirmajame kėlinyje surengė VFA „Geležinis vilkas“, Vilniuje nustelbęs FS „Metta“ rezultatu 2:0. Įvarčius į Latvijos čempionų vartus pelnė Titas Kareiva ir Nelijus Verbickas.

M. Velučio komentaras | L. Pečuro komentaras

BYFL U15 B grupė: skirtingi siužetai BFA arenoje – 7 įvarčių fejerija bei 0:0

FK „Žalgiris“ surengė savo rezultatyviausią pasirodymą turnyre, rezultatu 6:1 įveikęs JK „Vaprus“ ekipą. Vien per pirmą kėlinį Ignas Misiūnas pasižymėjo 2 įvarčiais, o po kartą įmušė Karolis Chrustaliov, Rokas Kursevičius, Vakaris Bradūnas. Antrajame kėlinyje „Vaprus“ atstovai nukreipė kamuolį tiek į savus, tiek į žalgiriečių vartus.

I. Misiūno komentaras | T. Statkevičiaus komentaras

Nulinės lygiosios buvo užfiksuotos tik vieneriose šio turo rungtynėse. Po „Žalgirio“ rezultatyvios pergalės netrukus į aikštę žengė Vilniaus BFA ir Liepojos FS komandos, bet abiejų gynybinės užtvaros per 80 minučių liko nepralaužtos.

D. Chvoinickio komentaras | I. Morino komentaras

BYFL U16 A grupė: pirmoji panevėžiečių pergalė ir klaipėdiečių kluptelėjimas

Klaipėdos FM ekipa tapo vienintelė iš Lietuvos atstovių, patyrusi pralaimėjimą. Rygoje įvyko susitikimas su SK „Super Nova“, kurio pradžioje pasižymėjo latvių futbolininkas. Edgaras Bierontas 62 minutę išlygino rezultatą, tačiau paskiau varžovai be atsako įmušė 3 įvarčius ir iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

FA „Panevėžys“-PRSSG vaikinai iš Estijos sugrįžo su itin svarbiais 3 taškais ir taip išsaugojo šansą iškopti iš grupės. JK „Vaprus“ bendraamžiai buvo įveikti rezultatu 5:2, o „hetriką“ atliko Armandas Pukevičius, kitus panevėžiečių įvarčius pelnė Ignas Lukoševičius ir Augustas Butkus.

BYFL U16 B grupė: „BE1 NFA“ išvykoje pelnė 3 taškus, „Žalgiris“ – 1

Trys įvarčius per pirmąjį kėlinį įmušusi „BE1 NFA“ užtikrino pergalę 3:1 prieš JK „Tarvas“ bendraamžius. Du kauniečių įvarčius pelnė Vilius Kondrotas 18 ir 37 minutėmis, o vieną įvartį Karolis Kuodis 34 minutę.

Rygoje vykusioje JDFS „Alberts“ ir FK „Žalgiris“ komandų akistatoje įvarčiai krito tik per pirmąjį kėlinį. Nuo 10 minutės žalgiriečiai pirmavo po Gustavo Dobelnieko įvarčio į savus vartus. Markusas Spadė vėliau realizavo baudinį ir išlygino rezultatą – 1:1.

Kovo 11 ir 12 dienomis vyks BYFL 5-asis turas, kurio metu turėtų paaiškėti beveik visos ketvirtfinalio etapo poros. Dėl viruso atvejų FC „Tallinn“ U16 komandoje nukelta jos akistata su „Žalgiriu“ numatyta kovo 19 dieną Vilniuje.