Baltijos jaunimo lygos finale rungsis FS „Metta“ ir Baltijos FA

Birželio 8-ąją sužaistos atsakomosios pusfinalių rungtynės, kuriose kelialapius į debiutinio turnyro finalą iškovojo Rygos ir Vilniaus futbolininkai.

Rygos FS „Metta“ dar kartą įveikė Klaipėdos FM bendraamžius ir pirmoji užsitikrino teisę žaisti finale. Latvijos čempionų gretose pasižymėjo Raineris Roncas dubliu bei įvarčius pridėjo Danila Lisenkovas ir Oliveris Dzenitis. Klaipėdiečių įvartį įmušė Povilas Šalčius.

FS „Metta“ pirmajį pusfinalio susitikimą laimėjo rezultatu 3:1, o namuose – 4:1.

Pirmoji JDFS „Alberts“ ir Baltijos FA akistatas pasibaigė 2:2, o atsakomoji dvikova savo turiniu priminė įvykius Rygoje. Vilniečių kapitonas Nedas Garbaliauskas pasinaudojo varžovų klaidomis ir atliko dublį. „Alberts“ sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą Gustavo Dobelnieko ir Alberto Grapio taikliais smūgiais.

Antrajame kėlinyje Baltijos FA pavyko pažaboti varžovų pasipiešinimą. N. Garbaliauskas 56 minutę atliko hetriką, o per pridėtinį laiką Kiril Ambrusevič efektingai realizavo baudos smūgį iš distancijos – 4:2.

Rungtynių fotoalbumas

Tiksli Baltijos jaunimo lygos finalo data ir vieta bus paskelbta atskiru pranešimu.