Neįgaliesiems

Baltijos lygos turnyrą kaunietės pradėjo Rygoje

„Kauno Žalgiris“ balandžio 22-ąją pradėjo savo žygį Moterų Baltijos futbolo lygoje ir sužaidė rezultatu 1:3 su Rygos FS komanda.

Agnė Žėglevičiūtė jau 7 minutę išvedė kaunietes į priekį. Rygiškės atsakė trim įvarčiais – juos pelnė 29 min. Anastasija Ročanė, 32 min. Olga Ševcova ir 53 min. Viktorija Zaičikova.

Rungtynių fotoalbumas (Latvijos futbolo federacijos nuotr.)

Monika Piesliakaitė po rungtynių pabrėžė šio turnyro svarbą: „Man asmeniškai žaisti Baltijos lygoje yra tarsi įvertinimas už įdėtas pastangas. Manau, kad mūsų komanda tikrai nusipelnė išbandyti save su stipriausiomis komandomis juo labiau, kad tokios varžybos suteikia neįkainojamos patirties ir padeda atsiskleisti visam komandos potencialui.

Gaila, kad nebuvo išsaugotas teigiamas rezultatas, nes tikrai jautėme, kad galime kovoti, bet pritrūko susižaidimo tiek gynyboje tiek puolime. Žinoma, labai jaučiasi, kad keletas žaidėjų yra traumuotų ir negalime žaisti optimalia sudėtimi. Ruošiantis kitoms rungtynėms išanalizuosime šias tuomet bandysime tobulinti žaidimą ir įdėsime visas pastangas, kad šiais metais Baltijos turnyre iškovotumėm pergalių“.

Kitas Baltijos lygos rungtynes „Kauno Žalgiris“ žais su Šiaulių „Gintra-Universitetu“. Dvikova numatyta gegužės 13 dieną, 14 valandą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS