Neįgaliesiems

Baltijos moterų futbolo lygoje žalgiriečių lauks Latvijos vicečempionių išbandymas

Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU pirmadienį sužais pirmąsias rungtynes Baltijos moterų futbolo lygoje (BWFL). Lietuvos vicečempionių laukia akistata su praėjusiame sezone Latvijos čempionate antrą vietą užėmusia Uolainės SK „Super Nova“-RTU komanda.

Debiutui pajėgiausių Baltijos valstybių moterų futbolo komandų draugijoje besirengianti MFA „Žalgiris“-MRU paskutines oficialias rungtynes sužaidė dar birželio 19 dieną, kai „Spark Energy“ moterų A lygos 10-ame ture 3:0 įveikė FK „Vilnius“ ekipą. Liepos viduryje jaunosios žalgirietės pradėjo ruoštis antrai sezono daliai, tačiau pagrindinės sudėties treniruotės prasidėjo tik liepos 18 dieną.

MFA „Žalgiris“-MRU vyriausiojo trenerio Karolio Jasaičio teigimu BWFL turnyras ne tik suteiks tarptautinių rungtynių patirties, bet ir leis kokybiškai pasirengti Lietuvos moterų futbolo A lygos kovoms.

„Mūsų pagrindinis tikslas – pasiruošti trečiam A lygos čempionato ratui. Šiuo metu čempionate užimame antrą vietą ir sieksime trečius metus iš eilės iškovoti šalies vicečempionių titulą. Rugpjūčio 14 d. laukia dvikova su Joniškio „Saned“ ekipa, neabejoju, kad Baltijos lygos rungtynės mums taps puikia įžanga į Lietuvos čempionato kovas. Kadangi vasarą atsisveikinome su keliomis žaidėjomis, be to, laukiame atvykstant naujokių, tad rungtynės su Latvijos ir Estijos komandomis suteiks puikią progą pasitikrinti jėgas ir gerinti savitarpio supratimą aikštėje“, – pastebėjo K. Jasaitis.

Tiesa, bent jau pirmose BWFL rungtynėse didžiausias krūvis teks jaunoms futbolininkėms, šį sezoną žaidusioms LMFA Pirmoje lygoje ir Merginų elitinėje lygoje. Liepą su MFA „Žalgiris“-MRU komanda atsisveikino į Šiaulių „Gintrą“ išvykusi Marija Galkina, nebuvo pratęstos sutartys su legionierėmis Polina Yanchuk ir Hannah Park. Be to, artimiausias kelias savaites komandai padėti negalės ir dar kelios pagrindinės sudėties žaidėjos.

„Turnyre nežais mūsų legionierės Insa Fischer ir Jullien Ramirez, nebus ir Lauros Ruzgutės, Anikos Kyžaitės bei Erikos Šupelytės. Tad šansą pasirodyti gaus mažiau A lygoje žaidusios merginos, MFA „Žalgiris“-MRU dublerės. Didelių tikslų Baltijos lygoje nekeliame, norime, kad futbolininkės tobulėtų, gautų aukštesnio lygio futbolo patirties. Tikiu, kad net ir be pagrindinių žaidėjų pasirodysime garbingai, kovosime su visomis varžovėmis ir taškų niekam lengvai nedalinsime“, – vylėsi žalgiriečių ekipos strategas K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris“-MRU rungtynės su SK „Super Nova“-RTU pirmadienį LEU stadione prasidės 19 val. 

Žalgirietės rugpjūčio 2 d. išvykoje žais su Saku „Sporting“, o rugpjūčio 4 – su FC „Flora“. Paskutines rungtynes lygoje žalgirietės sužais LEU stadione rugpjūčio 9 d. su SFK „Rīga“.

mfazalgiris.lt informacija ir nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS