Baltijos moterų lygą žalgirietės pradėjo pralaimėjimu

MFA „Žalgiris“-MRU pradėjo savo pasirodymą 2024 metų Baltijos moterų futbolo lygos (BWFL) turnyre. Kovo 3 dieną Vilniaus BFA arenoje žiūrovai išvydo žalgiriečių akistatą su Talino FC „Flora“.

Vilnietėms tai tapo pirmomis oficialiomis šio sezono rungtynėmis, o „Floros“ futbolininkės anksčiau jau buvo sužaidusios su „Saku Sporting“. Taline vasario 11 dieną vykęs susitikimas pasibaigė „Floros“ pergale 6:3.

Šį sekmadienį Estijos čempionėms pavyko papildyti savo taškų sąskaitą. Anastasia Ivanova 29 minutę pasinaudojo žalgiriečių gynėjų klaida ir nukreipė kamuolį į vartus. Antrą įvartį estės įmušė 75 minutę, kai po Kristinos Teern perdavimo pasižymėjo Egle Eliise Kurg.

Po patirto pralaimėjimo 0:2 žalgiriečių lauks išvykos rungtynės kovo 9-ąją prieš Liepojos FS. Rungtynės nuo 16:00 valandos vyks LOC futbolo halėje.