Baltijos moterų lygoje startavusi „Gintra“ nusileido Estijos klubui

Naujojo komandos vyriausiojo trenerio Ollipekkos Ojalos debiuto prie „geltonai juodų“ vairo nepavyko pažymėti pergale. Baltijos moterų futbolo lygos 2024 metų sezoną titulą ginanti Šiaulių „Gintra“ pradėjo pralaimėjimu 0:1 Estijos vicečempionėms.

Rungtynės vyko gana ekstremaliomis oro sąlygomis. Siaučiant didžiuliam vėjui abi komandos neturėjo daug galimybių demonstruoti kokybišką futbolą. Pirmajame kėlinyje pavėjui žaidusios aikštės šeimininkės nesugebėjo pelnyti įvarčio bei susikurti pranašumo prieš antrąją rungtynių dalį.

Antrajame kėlinyje rungtynės ir toliau vyko chaotiškai. Gerų progų, kurios galėtų virsti įvarčiais nesisekė, o pačioje susitikimo pabaigoje tolimu smūgiu varžovės pelnė vienintelį mačo įvartį bei pirmą kartą išsivežė pergalę iš Šiaulių. Tris taškus suteikė Katriinos Saulus smūgis 88 minutę.

Rungtynių įrašas futbolas.tv platformoje

Po rungtynių naujasis „Gintros“ komandos strategas O. Ojala dėkojo auklėtinėms už kovą, pasveikino varžoves su pergale bei pripažino, kad rungtyniaujant tokiomis oro sąlygomis pademonstruoti kokybišką žaidimą yra beveik neįmanoma. Visgi treneris pažymėjo, jog abi komandos žaidė vienodomis aplinkybėmis, todėl Saku „Sporting“ pergalė buvo pelnyta.

fkgintra.lt informacija; L. Grikiečio nuotr.