Baltijos moterų lygos rungtynėse Estijoje – užtikrinta „Gintros“ pergalė

Trečią pergalę iš tiek pat galimų 2023 metų sezono Baltijos moterų futbolo lygoje iškovojo titulą ginanti Šiaulių „Gintros“ komanda. Kalojano Petkovo auklėtinės Estijoje rezultatu 3:1 (2:0) pranoko Saku „Sporting“ žaidėjas.

Šis laimėjimas „gintrietėms“ užtikrinto vietą ketvertuke. Baltijos lygoje varžosi po dvi stipriausios Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandos. Pirmąsias keturias vietas po reguliaraus sezono užėmusios ekipos tęs kovą dėl apdovanojimų.

Šiaulietės jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių pranašumą. Saulės miesto atstoves į priekį 27-ąją susitikimo minutę išvedė Juliet Sunday, o po dešimties minučių įspūdingu smūgiu dar kartą Estijos ekipos vartininkę nuginklavo Juliet Bassey.

Iškart po pertraukos gintrietės sugebėjo pasiekti trečią įvartį, kuris iš esmės nusprendė rungtynių baigtį. Tolimu tiksliu smūgiu pasižymėjo Erika Šupelytė –3:0.

Varžovėms pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau „Gintros“ futbolininkės pergalės nebepaleido ir turnyrinėje lentelėje įsirašė dar 3 taškus.

Įvarčiai: 55 min. K. Bannikova („Sporting“); 37 min. J. Bassey, 48 min. E. Šupelytė