Baltijos taurėje – antrasis merginų rinktinės pralaimėjimas

Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė patyrė antrą pralaimėjimą Baltijos taurės varžybose Latvijoje.

Antrose savo rungtynėse Kotrynos Kulbytės auklėtinės rezultatu 1:2 (0:1) nusileido Estijos ekipai. Priminsime, kad pirmame mače lietuvaitės 1:5 neprilygo turnyro šeimininkėms latvėms.

Estijos ekipa į priekį išsiveržė pirmam kėliniui persivertus į antrą pusę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Nikol Orlova.

Savo pranašumą estės padvigubino antrame kėlinyje, kai įvartį pelnė Anastasija Južaninova.

Visgi be įvarčio šiame mače neliko ir mūsiškės – rungtynių pabaigoje tiksliai smūgiavo Gabija Malakauskaitė.

Rungtynių statistika: Lietuva WU-15 – Estija WU-15 1:2 (0:1)

Rygos Daugavgryvos mokyklos stadionas, teisėja Līga Didriķe (Latvija)

Įvarčiai: 79 min. Gabija Malakauskaitė (Lietuva WU15); 27 min. Nikol Orlova, 54 min. Anastasija Junžaninova (Estija WU15).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Ugnė Jonelytė, Radvilė Kelečiūtė (60 min. Ariana Lickūnaitė), Ema Valiukevicius, Milda Ivančiūtė, Laura Grucytė, Marta Lipnickaitė, Jotvilė Šapaitė, Austėja Jokubaitytė, Rimantė Laužikaitė (41 min. Estela Tamošauskaitė), Emilija Grauslytė (41 min. Gabija Malakauskaitė).

Atsargoje: Skaistė Širvinskaitė, Mėta Andrėja Paulauskaitė, Agnė Jakiūnaitė, Orė Aginskaitė, Neila Dinevičiūtė, Miglė Grauslytė, Airinga Anavičiūtė, Augustė Augėnaitė.