Neįgaliesiems

Baltijos taurėje – dramatiškas septyniolikmečių rinktinės pralaimėjimas

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė penktadienį sužaidė antrąsias savo rungtynes Baltijos taurės turnyre Suomijoje.

Erikilės mieste Roberto Kilino auklėtiniai susitiko su turnyro šeimininkais suomiais. Atkakli kova pasibaigė rezultatu 1:0 Suomijos komandos naudai.

Abiems komandoms tai buvo antrieji mačai – pirmoje kovoje lietuviai 3:3 išsiskyrė su Estijos bendraamžiais, tuo tarpu Suomijos rinktinė 0:1 neprilygo latviams.

Būtent su latviais lietuviai užbaigs savo pasirodymą Baltijos taurės turnyre. Rungtynės Erikilėje vyks šį sekmadienį 15 valandą.

Tuo tarpu penktadienio mače vienintelis ir pergalingas šeimininkų įvartis krito per teisėjo pridėtą laiką.

Akistatos pabaigoje suomiai pradėjo didinti spaudimą ir kurti vis daugiau progų prie svečių vartų, ir galų gale jiems pavyko pasiekti savo. Po kampinio 90+2 minutę  kamuolys dėkingai nukrito Suomijos rinktinės futbolininkui Macar Ajoung, kuris savo progos nepaleido ir iš arti nuginklavo Lietuvos rinktinės vartų sargą bei taip garantavo savo rinktinei laimėjimą.

Rungtynių statistika: Lietuva U17 – Suomija U17 0:1 (0:0)

Jario Litmaneno arena, teisėjas – Miika Pesonen (Suomija)

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Joris Aliukonis, Nojus Vytis Audinis, Ažuolas Indriulis, Adrian Lickūnas, Ugnius Avizovas, Patrikas Pranckus, Adrians Karpovs, Augustas Tameševičius, Mantas Monkelis, Mantas Malatokas, Martynas Stūrys.

Atsargoje: Ernestas Lysionok, Dominykas Kviklys, Jokūbas Mažionis, Matias Angelo Pastori, Nikita Pavlovskij, Artiom Osipovič, Benas Juška, Emilijus Jermolajev, Matas Latvys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS