Baltijos taurėje pasiekė pergalę prieš suomius

Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni) rinktinė Baltijos taurės turnyre iškovojo pirmą pergalę ir šeštadienį įveikė varžybų šeimininkus Suomiją 2:1.

Lietuviai išsiveržė į priekį 13 minutę, kai standartinėje situacijoje tiksliai į vartus smūgiavo kapitonas Kipras Kažukolovas. 30 minutę Džiugas Sūnelaitis po kokybiško komandinio darbo pasiuntė kamuolį į vartus antra kartą ir taip padvigubino savo ekipos pranašumą.

Nors per pridėtą pirmojo kėlinio laiką suomiai realizavo paskirtą vienuolikos metrų baudinį, po pertraukos Antano Vingilio auklėtiniai pademonstravo gerai organizuotą gynybą ir iškovojo svarbius tris taškus.

Šeštadienį Lietuva susitiks su Latvijos bendraamžiais ir kausis dėl nugalėtojų vardo.

U-19 Lietuva – Suomija 2:1 (2:1)
Valkeakoskio stadionas, Suomija

Įvarčiai: 13 min. K. Kažukolovas (1:0), 30 min. D. Sūnelaitis (2:0), 45+1 min. S. Atakayi (2:1).

Įspėti: 52 min. Matas Vareika (Lietuva), 63 min. Matas Radžiukynas (Lietuva), 76 min. Arnas Paura (Lietuva), 83 min. Jonas Bičkus (Lietuva), 90+3 min. Ernestas Mockus (Lietuva)

Lietuvos sudėtis: Pijus Petkevičius, Rokas Gudelis, Kipras Kažukolovas, Dominykas Kubilinskas, Andrius Lučauskas (90+5 Tadas Paulikas), Arnas Paura, Džiugas Sūnelaitis (46 min. Artūr Dolžnikov (76 min. Jonas Bičkus), Paulius Golubickas (46 min. Matas Ramanauskas), Arnas Borodinas (66 min. Edgaras Utkus), Matas Radžiukynas (66 min. Justas Marazas).

Atsargoje: Airidas Mickevičius, Džiugas Raudonius, Matas Vareika.