Baltijos taurės starte – moterų rinktinės lygiosios

Rugpjūčio 4 dieną Rygoje startavo tradicinis Baltijos taurės turnyras, kuriame rungiasi Estijos, Farerų Salų, Latvijos ir Lietuvos moterų rinktinės. Mūsiškės dvikovoje su latvėmis po pirmo kėlinio atsiliko rezultatu 0:2, bet sugebėjo atsitiesti ir baigti susitikimą lygiosiomis 2:2.

LFF.lv nuotr.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės turnyro starte turėjo pademonstruoti charakterį. Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjo latvės, kurios persvarą įgijo jau 16 minutę. Renatė Fedotova pelnė įvartį iš dešinio krašto, o 31 minutę Sandra Voitanė nuginklavo vartininkę Gretą Kaselytę.

Lietuvės palaipsniui perėmė rungtynių kontrolę nuo antrojo kėlinio vidurio ir dažniau rengė atakų dešiniajame aikštės krašte. 76 minutę puikų reidą atliko Simona Veličkaitė ir atidavė perdavimą Gabijai Gedgaudaitei, kuriai teliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus. S. Veličkaitė sublizgėjo dar sykį 80 minutę ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą. Rungtynių pabaigoje abi komandos neišnaudojo savo progų, tad dvikova pasibaigė 2:2.

Penktadienį Lietuvos futbolininkės susikaus su Farerų salų rinktine nuo 14 valandos Iecavos miesto stadione.

Latvija – Lietuva 2:2 (2:0)
Rygos Arkadijos stadionas
Įvarčiai: 16 min. Renāte Fedotova, 31 min. Sandra Voitāne  (Latvija); 76 min. Gabija Gedgaudaitė,  80 min. Simona Veličkaitė (Lietuva)
Įspėtos: 73 min. Olga Matīsa, 90+1 min. Liene Vāciete (Latvija) 40 min. Simona Veličkaitė, 44 min. Vestina Neverdauskaitė (Lietuva)

Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės sudėtis: Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė, Milda Liužinaitė, Algimantė Mikutaitė, Ugnė Šmitaitė (61 min. Samanta Karasiovaitė), Dovilė Gailevičiūtė, Liucija Vaitukaitytė, Karolina Ragauskaitė (39 min. Laura Ruzgutė, 88 min. Paulina Potapova), Simona Veličkaitė, Kamilė Vaičiulaitytė (46 min. Paulina Narbutaitė), Lijana Gedminaitė (59 min. Gabija Gedgaudaitė). Atsargoje: Indrė Venskevičiūtė.