Baltijos taurės turnyrą baigė pralaimėjimu estėms

Lietuvos merginų U-15 rinktinė nusileido Baltijos taurės turnyro nugalėtojoms.

Ingridos Siliūnienės treniruojama rinktinė Iecavoje sužaidė paskutines turnyro rungtynes su bendraamžėmis iš Estijos. Jau pirmajame kėlinyje estės pelnė penkis įvarčius, o hetriką atliko Anu Paluoja. Lietuvės atsakė dviem įvarčiais, kuriuos įmušė Meida Proscevičiūtė ir Viltė Švarcaitė.

Po pertraukos estės pelnė dar vieną įvartį ir laimėjo susitikimą rezultatu 6:2. Tuo pat metu latvės Jelgavoje 4:2 pranoko Farerų Salų atstoves. Lietuvės šių metų Baltijos taurės turnyrė liko ketvirtos, pelniusios 1 tašką.

Rungtynių statistika

Estija – Lietuva 6:2 (5:2)

Iecavos savivaldybės stadionas, 30 žiūrovų

Teisėja – Jelena Jermolajeva (Latvija)

Įvarčiai: 16, 21, 36 min. Anu Paluoja, 18 min. Jaanika Volkov, 35 min. Helima Tarkmeel, 61 min. Mia Lissete Sarapik (Estija); 34 min. Meida Proscevičiūtė, 38 min. Viltė Švarcaitė

Lietuvos WU-15 rinktinės sudėtis: Martyna Paplauskaitė, Karolina Jasaitytė, Emilė Karušytė, Kamilė Ivanovaitė (75 min. Emanuela Koren), Steisė Pesliakaitė, Irūna Blaškytė, Rusnė Šešplaukytė, Neda Klezaitė (58 min. Miglė Vaižgėlaitė, 75 min. Saulutė Railaitė), Viktorija Grušaitė (75 min. Vanesa Vasiliauskaitė), Viltė Švarcaitė, Meida Proscevičiūtė (55 min. Ema Kriaučiūnaitė).