Baltijos taurės turnyrą U-17 rinktinė baigė pralaimėjimu

Lietuvos septyniolikmečių vaikinų rinktinė paskutinėse Baltijos taurės turnyro rungtynėse buvo arti pirmosios pergalės. Tačiau per dvi paskutines minutes Estijos futbolininkai dviem įvarčiais atėmė iš lietuvių pergalės džiaugsmą, o mačas baigėsi 2:1.

Lietuviai turnyro trečiame ture susirungė su praėjusių metų Baltijos taurės U17 turnyro čempione Estija.

Pirmajame kėlinyje vyravo atsargus gynybinis futbolas, tačiau Lietuvos rinktinė turėjo iniciatyvą ir sukūrė keletą gerų progų įvarčiams. Atakose buvo pastebimas Eimantas Abramavičius ir Linas Zingertas, kurie atliko smūgius į Larso Indreko Aigro ginamus vartus.

Antrame kėliyje lietuviai  surengė atakų seriją, o žaidimą puolant sustriprino Gustas Jarusevičius. 57 min. Žygimantas Baltrūnas išvedė į priekį Lietuvos futbolininkus.

Tačiau baigiantis rungtynėms lietuvių gynyba pakriko ir jie praleido du įvarčius. 79 min. Erikas Kruglovas realizavo teisėjo skirtą baudinį, o per pridėtą laiką Artjomas Komlovas įmušė pergalingą estų įvartį.

Rungtynių statistika

Estija U17 – Lietuva U17 2:1 (0:0)

Palangos m. stadionas

Įvarčiai: 79 min. iš 11 m baudinio Erik Kruglov, 80+1 min. Atrjom Komlov (Estija); 57 min. Žygimantas Baltrūnas (Lietuva)

Įspėti: 9 min. Arthur Jeršov, 30 min. Ats Toomsalu (Estija); 19 min. Deimantas Rimpa, 64 min. Karolis Mantinis, 71 min. Modestas Vainikaitis (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Dovydas Vilkas, Nojus Stankevičius, Modestas Vainikaitis, Linas Zingertas, Motiejus Burba (74 min. Rokas Nakrošius), Žygimantas Baltrūnas, Deividas Dovydaitis (47 min. Gustas Jarusevičius), Karolis Mantinis, Kristupas Mantinis, Eimantas Abramavičius (78 min. Ervinas Vilkaitis), Deimantas Rimpa.

Atsargoje: Dominykas Valeckas, Nojus Burdaitis, Ugnius Selvenis, Danielius Zybartas, Nedas Labukas, Žygimantas Baguška.