Baltijos taurės turnyras užbaigtas nesėkme

Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė šeštadienį baigė savo pasirodymą šių metų Baltijos taurės turnyre.

Rungtynėse dėl trečios vietos Reinholdo Breu auklėtiniai Taline 0:2 (0:0) nusileido Estijos nacionalinei komandai. Tai buvo paskutiniosios vyrų rinktinės rungtynės šiais kalendoriniais metais. Dabar rinktinė į aikštę grįš jau tik kitų metų kovo mėnesį, kai startuos Europos čempionato atrankoje.

Su rinktinės marškinėliais šiame mače debiutavo du futbolininkai – Marius Adamonis bei Vilius Armalas.

Nuo dvikovos pradžios su kamuoliu ilgiau buvo šeimininkai, tačiau aštrių epizodų jiems sukurti nepavyko. Kelis bandymus jie atliko smūgiais galva, tačiau Mariui Adamoniui didelių problemų tai nesukėlė.

Tuo tarpu lietuviai labiau žaidė kontratakomis ir per kėlinį turėjo porą neblogų epizodų. Klaudijaus Upsto smūgis praskriejo virš vartų, o Natanas Žebrauskas smūgiu iš oro pataikė į varžovų vartininką, tad po pirmojo kėlinio švieslentėje degė nuliai.

Po pertraukos Lietuvos rinktinėje į aikštę žengė daugiau patyrusių žaidėjų ir lietuviai turėjo keletą pusprogių, tačiau jų neišnaudojo. Tuo tarpu Estijos komanda kėliniui įsibėgėjant vieną iš daugelio savo bandymų galva pavertė įvarčiu.

Pačioje dvikovos pabaigoje buvo praleistas ir antrasis įvartis, tad turnyro bronza atiteko Estijos komandai.

*******

Baltijos taurės rungtynės dėl trečios vietos

Estija – Lietuva 2:0 (0:0).

A Le Coq Arena, Talinas.

Įvarčiai: 65 min. Sergejus Zenjovas, 89 min. Rasmusas Peetsonas (Estija).

Įspėti: 24 min. Natanas Žebrauskas, 68 min. Arvydas Novikovas, 70 min. Gvidas Gineitis (Lietuva).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Marius Adamonis, Rolandas Baravykas, Vilius Armalas (46 min. Linas Klimavičius), Edvinas Girdvainis, Natanas Žebrauskas, Modestas Vorobjovas, Gvidas Gineitis, Tomas Kalinauskas (46 min. Arvydas Novikovas), Paulius Golubickas (46 min. Domantas Šimkus), Klaudijus Upstas (66 min. Justas Lasickas), Armandas Kučys (46 min. Fedoras Černychas).

Atsargoje: Ignas Plūkas,  Artemijus Tutyškinas.