Baltijos taurės turnyre – devyniolikmečių rinktinės lygiosios su latviais

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė sužaidė savo antrąsias rungtynes Baltijos taurės turnyre. Atkakli kova su turnyro šeimininkais pasibaigė rezultatu 1:1.

Susitikimo įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. 12 minutę Faustas Steponavičius atliko perdavimą iš dešinio aikštės krašto ir Nojus Lukšys nukreipė kamuolį į vartus. 20 minutę teisėjas skyrė baudinį į lietuvių vartus ir jį realizavo Armanas Muradjanas

Antrajame kėlinyje abi rinktinės sukūrė porą progų pasižymėti, bet rezultatas nepakito.

Kitose šios dienos rungtynėse Suomijos rinktinė 3:1 įveikė Estijos bendraamžius.

Šiuo metu Latvijos ir Suomijos rinktinės yra surinkusios po 4 taškus, lietuviai pelnė 2 taškus, o estai jų nėra dar pelnę.

Paskutinėse turnyro rungtynėse Jūrmaloje lietuviai sieks pergalės prieš Estijos futbolininkus. Rungtynės „Sloka“ stadione vyks birželio 13 dieną nuo 12 valandos.

Rungtynių statistika: Latvija – Lietuva 1:1 (1:1)

Jūrmalos miesto „Sloka“ stadionas, teisėjas – Deniss Ignatjevs (Latvija)

Įvarčiai: 20 min. (iš baudinio) Armans Muradjans (Latvija); 12 min. Nojus Lukšys (Lietuva)

Įspėtas:  72 min. Titas Buzas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Džiugas Aleksa, Augustas Grabažis, Eduardas Jurjonas, Domantas Šluta (46 min. Dariuš Stankevičius), Kajus Bička (46 min. Martin Perveinis), Titas Buzas, Nojus Lukšys, Martynas Džiugas, Faustas Steponavičius, Domas Slendzoka.

Atsargoje: Filipas Turčinavičius, Milanas Rutkovskis, Gvidas Gineitis, Martynas Šetkus, Adrijus Lapačinskas, Denis Ževžikovas, Kajus Beršta, Nedas Klimavičius.