Baltijos taurės turnyre patirtas pralaimėjimas estėms

Lietuvos merginų U-19 rinktinė pradėjo savo pasirodymą Taline vykstančiame Baltijos taurės turnyre. Pirmajame susitikime rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 0:1 nusileido Estijos atstovėms.

Pirmajame kėlinyje lietuvės demonstravo žaidybinę iniciatyvą, tačiau jos įvarčiu paversti nepavyko. 18 minutę Skaistės Petrauskaitės smūgis sudrebino esčių vartų skersinį, o 26 min. Ugnės Slankauskaitės baudos smūgį atrėmė vartininkė.

Po pertraukos lietuvės toliau mėgino pasižymėti, bet sėkmė lydėjo estes. Varžovės įsiveržė į priekį 66 minutę po kampinio, Medai Šeškutei neatrėmus Valerijos Liik smūgio – šis epizodas tapo vieninteliu įvarčiu rungtynėse.

Rytoj Lietuvos futbolininkės žais antrąsias turnyro rungtynes prieš Latvijos bendraamžes. Susitikimas nuo 12 valandos vyks TNTK aikštyne.

Rungtynių statistika: Lietuva – Estija 0:1 (0:0)

TNTK aikštynas, teisėja – Triinu Vaher (Estija)

Įvartis: 66 min. Valeria Liik (Estija)

Įspėtos: 67 min. Ugnė Slankauskaitė (Lietuva); 45+1 min. Ragne Gromov, 85 min. Marta Raidna, 90 min. Simona Põlismäe (Estija)

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Meda Šeškutė, Austė Bernotaitė, Alina Špakovskaja, Laura Kubiliūte, Donata Švarcaitė, Ugnė Slankauskaitė, Rusnė Makarevičiūtė, Erika Šupelytė, Eitvydė Partikaitė (73 min. Gintarė Raznauskaitė), Tereza Romanovskaja, Skaistė Petrauskaitė.

Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Deimantė Bikutė, Neonila Ivanovskaja, Ugnė Korytė, Evelina Ščerbavičiūtė, Diana Galickaitė, Emilija Stefanovič, Barbora Žižniauskaitė, Vesta Šarkytė, Ligita Toropovaitė.