Baltijos taurės turnyro starte – merginų U-17 rinktinės pralaimėjimas latvėms

Birštono sporto centro stadione prasidėjo Baltijos taurės turnyras. Pirmąją turnyro dieną Lietuvos atstovės patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:7 Latvijos bendraamžėms.

Latvijos rinktinė dominavo pirmajame kėlinyje, nuo pat susitikimo pradžios apsiautusi Augustės Cvetkovaitės ginamų vartų prieigas. 6 minutę Marta Loreta Heringa pasižymėjo taikliu baudos smūgiu ir išvedė į priekį latves.

Nikola Preijerė 27 ir 32 minutę sulaukė savo komandos draugių taiklių perdavimų, kuriuos pavertė įvarčiais. Kėlinio pabaigoje Lyva Šteinberga nuginklavo A. Cvetkovaitę ir padidino varžovių persvarą iki keturių įvarčių.

Po pertraukos žaidimo tendencijos nepakito. Alyna Ansonė pasižymėjo taikliais smūgiais galva po kampinio ir baudos smūgio, dar labiau padidindama viešnių atotrūkį.

76 minutę Kamilė Medvedeva buvo arti tikslo pelnyti įvartį, tačiau kamuolys praskriejo šalia pat vartų virpsto. 87 min. K. Medvedevos smūgį atrėmė latvių vartininkė. Dvikovos pabaigoje Loreta Želvė įmušė dar vieną latvių įvartį ir įtvirtino pergalę 7:0.

Rungtynių fotoalbumas

Rytoj Birštone nuo 12 valandos varžysis Latvijos ir Estijos rinktinės, o liepos 6-ąją nuo 12 valandos rungsis Estijos ir Lietuvos rinktinės. Visus susitikimus rodys Lietuvos futbolas „YouTube“ kanalas.

Rungtynių statistika: Lietuva – Latvija 0:7 (0:4)

Birštono SC stadionas, teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius (Lietuva)

Įvarčiai: 6 min. Marta Loreta Heringa, 27 ir 32 min. Nikola Preijere, 43 min. Līva Šteinberga, 57 ir 59 min. Alīna Ansone, 88 min. Loreta Želve (Latvija)

Lietuvos merginų U-17 rinktinės sudėtis: Augustė Cvetkovaitė (77 min. Austėja Petkevičiūtė), Fjameta Kuktaitė, Miglė Žižytė, Julija Melaikytė (46 min. Ugnė Jonelytė), Ugnė Kvartūnaitė (46 min. Marta Šmidt), Karina Vasilionok (77 min. Ūla Miniotaitė), Kamilė Medvedeva, Kotryna Maželytė (77 min. Julija Žvaliauskaitė), Estela Tamošauskaitė (46 min. Elzė Kiškūnaitė, 65 min. Gabija Cemnolonskytė), Gytė Ulenskaitė, Jotvilė Šapaitė.