Baltijos taurės turnyro starte – pralaimėjimas estėms

Lietuvos merginų iki 17 metų rinktinė sužaidė pirmąsias Baltijos taurės turnyro rungtynes Taline.

Musiškės nusileido turnyro šeimininkėms rezultatu 1:5. Pirmajame kėlinyje estės dukart pasinaudojo lietuvių vartininkės ir gynėjų klaidomis.

Antrajame kėlinyje estės padidino savo persvarą iki penkių įvarčių, o dubliu pasižymėjo kapitonė Kristina Teern.

Lietuvos rinktinė žaidybinę iniciatyvą turėjo dvikovos pabaigoje. 88 minutę lietuvių garbės įvartį įmušė Ugnė Slankauskaitė, įspūdingai realizavusi tolimą baudos smūgį. Per pridėtą laiką Meidos Proscevičiūtės reidą paskutinę akimirką sustabdė varžovių vartininkė.

Rytoj nuo 15 valandos Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė Taline rungsis su Latvijos bendraamžėmis.

Rungtynių statistika

Estija – Lietuva 5:1 (2:0)

TNTK stadionas, teisėja Simona Põlismäe (Estija)

Įvarčiai: 7 min. Lisandra Rannasto, 20 min. Marta Liisa Staatlfeldt, 54 ir 56 min. Kristina Teern, 67 min. Kirkeliis Lillemets (Estija); 88 min. Ugnė Slankauskaitė (Lietuva)

Įspėtos: 87 min. Simona Põlismäe (Estija); 2 min. Donata Švarcaitė, 72 min. Karolina Jasaitytė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-17 rinktinės sudėtis: Imantė Šurskaitė, Karolina Jasaitytė, Gintarė Raznauskaitė (46 min. Vanesa Vasiliauskaitė), Livita Toropovaitė (76 min. Agnė Juozulynaitė), Ugnė Korytė (63 min. Rusnė Šešplaukytė), Ugnė Slankauskaitė, Simona Lunevičiūtė (76 min. Emanuela Koren), Donata Švarcaitė (51 min. Aistė Šveckutė), Ema Kriaučiūnaitė (63 min. Meida Proscevičiūtė), Rusnė Makarevičiūtė (76 min. Ligita Toropovaitė), Viltė Švarcaitė (63 min. Eitvydė Partikaitė).