„Banga“ išplėšė lygiąsias prieš „Riterius“

Lietuvos futbolo A lygos antrojo rato starte dar vieną tašką į savo sąskaitą įsirašė Gargždų „Banga“.

Gargždiškiai namuose 6-ojo turo mače sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su 5-oje vietoje žengiančiais Vilniaus „Riteriais“.

Mindaugo Čepo kariauna į priekį išsiveržė 19-ąją susitikimo minutę. Kamuolį šalia baudos aikštelės susistabdęs Michaelas Thuique’as stipriu smūgiu nuginklavo Igną Driomovą bei džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiame sezone.

Pirmą kartą šiemet galėjo pasižymėti ir Donatas Kazlauskas, tačiau šio baudinį 32-ąją minutę atrėmė puikiai sužaidęs I. Driomovas.

Atkakliai kovojusi „Banga“ sirgalius pašokti iš savo vietų privertė 55-ąją minutę – tada Renato Matosas blokavo vartininko Tado Simaičiui kamuolio išmušimą toliau nuo savo vartų ir, jį perėmęs, pasiuntė į tuščius vartus.

Kartą Gargždų klubo puolėjas Julius Kasparavičius buvo įsiveržęs į baudos aikštelę, bet nuo jo smūgį apsigynė T. Simaitis, kitoje aikštės pusėje – D. Kazlausko galva muštą kamuolį sugavo I. Driomovas.

Po šios akistatos „Banga“ su 8 taškais žengia ketvirta, o „Riteriai“ savo kraityje turi 5 taškus.