„Banga“ nutraukė „Kauno Žalgirio“ pergalių seriją

Įspūdingą pergalių seriją demonstravę kauniečiai šiandien namuose priėmė „Bangos“ futbolininkus.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, demonstruodamos greitą, atakuojantį futbolą. Pirmasis pavojingas momentas kilo prie gargždiškių vartų, kuomet 9-ąją minutę Simo Urbio šūvį atrėmė Ignas Driomovas. Pirmajame kėlinyje vyravo aukštas tempas, o sužaidus šiek tiek daugiau negu pusę kėlinio, pirmąją geltona kortele nubaustas buvo „Bangos“ futbolininkas Deividas Lukošius.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, „Bangos“ komanda išsiveržė į priekį – galva kamuolį į vartus pasiuntė Karolis Urbaitis. Po įmušto įvarčio, „Banga“ ir toliau aktyviai atakavo ir jau po 4 minučių Gargždų ekipos pranašumą padvigubino Renato Matosas.

Antroje rungtynių pusėje kauniečiai ženkliai perėmė teritorinę persvarą, tačiau „Banga“ ir toliau šaltakraujiškai realizavo savo progas – 57-ąją minutę trečią „Bangos“ įvartį pelnė Deividas Lukošius.

Vis dėlto, aikštės šeimininkai ginklų sudėti dar nesiruošė, 64-ą minutę po sėkmingai pakelto kampinio, kamuolį į vartus pasiuntė Karolis Šilkaitis. Po pelnyto įvarčio kauniečių pranašumas aikštėje išryškėjo dar labiau, o netrukus į „Bangos“ vartus krito dar vienas įvartis – į savus vartus įsimušė Oleksandras Aksyonovas. Likus žaisti apie 20 minučių, komandas skyrė vienas tikslus smūgis. Kauniečiai bandė atlikti tikrą „Bangos“ vartų šturmą, tačiau sukurti pavojingų epizodų bei pelnyti įvarčio jiems neleido kantriai ir drausmingai besigynę „Bangos“ futbolininkai.  Minimalią persvarą išlaikę, pergalę šventė svečiai rezultatu 2:3.

Nuotraukos autorė: Jurgita Riekašienė.