„Banga“ po baudinių serijos triumfavo merginų čempionate

Rugsėjo 16-ąją vyko itin atkaklios kovos dėl Lietuvos U-16 čempionių titulo. Šešios komandos Šventupės stadione pademonstravo savo meistriškumą, o rungtynėse dėl medalių prireikė pratęsimų.

A grupėje dvi pergales pelnė sostinės MFA „Žalgiris“ (6 taškai), pranokusi Ukmergės SC (3 t.) ir Vilniaus MFK „Žalgirį“ (0 t.). B grupės pirmą vietą užėmė Gargždų „Banga“ (4 t.), aplenkusi Mažeikių FK „Triumfą“ (3 t.) ir Panevėžio FA (1 t.).

Rungtynes dėl penktos vietos laimėjo panevėžietės, 3:1 įveikusios MFK „Žalgirį“. Ginče dėl bronzos medalių prireikė pratęsimo ir ukmergiškė Gabija Toropovaitė pelnė lemiamą įvartį į „Triumfo“ vartus.

Finalo rungtynėse MFA „Žalgiris“ ir „Banga“ apsikeitė po įvartį. Pratęsimo metu įvarčiai nekrito, tad nugalėtoją lėmė baudinių serija. Gargždų merginos taikliai smūgiavo (4:1) ir iškovojo čempionių titulą.

„Didžiausias ačiū visai komandai, pasiekėm to, ko ir norėjom. Visos stengėmės ir kovojom „iki galo“. Tik draugiška komanda gali pasiekti tokią pergalę. Emocijos „superinės“, visos tikrai jaudinomės per baudinių seriją, tačiau jau po kelių minučių šventėm pergalę. Taip pat didelis ačiū treneriams, kurie puikiai vadovavo ir suteikė geriausią motyvaciją“, – įspūdžiais pasidalijo Vitalija Žatkina.

Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) įsteigė prizus ir apdovanojo geriausias komandas bei 2003–2004 m. gimimo žaidėjas.