Neįgaliesiems

„Banga“ toliau bendradarbiaus su dviem saugais

Trečią sezoną iš eilės Gargždų „Bangoje“ rungtyniaus Dovydas Norvilas.

2020 metų sezone saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas iš viso sužaidė 20 rungtynių (19 A lygoje ir vienerias LFF taurės turnyre) ir aikštėje praleido 1615 minučių.

D. Norvilas tikisi ir kitame sezone džiuginti gargždiškius: „Po praėjusio sezono tikrai norėjosi likti klube, nes tais metais jautėsi, kad buvome tikra komanda. Treniravomės ir dirbome vieningai, įskaitant tiek žaidėjus, tiek trenerius, tiek ir visą klubo administraciją.

Ateinantį sezoną sieksime parodyti, kad praėjusiais metais iškovota vieta čempionate – ne joks atsitiktinumas, tad į kiekvienas rungtynes žiūrėsime kaip į galimybę padovanoti po nedidelę šventę visam Gargždų miestui“.

Šiemet prie klubo prisijungęs Skirmantas Rakauskas „Bangos“ marškinėlius vilkės ir 2021 metais.

Saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas 2020 metų sezone žaidė 16 rungtynių (15 A lygoje ir vienerias LFF taurės turnyre), aikštėje praleido 1049 minutes ir pelnė 2 įvarčius.

S. Rakauskas teigė, kad likti „Bangoje“ paskatino puikus 2020 metų sezonas: „Patiko praeitas sezonas – tiek aikštėje, tiek už aikštės ribų. Jautėsi suburtas geras kolektyvas, kuris nori tik geriausių rezultatų.

Dėl to ir norėjosi likti tokioje komandoje. Dėl ateinančio sezono, manau, būsime labiau pasiruošę tiek fiziškai, tiek psichologiškai ir galėsime labiau nustebinti geru žaidimu bei rezultatais“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS