Neįgaliesiems

„Bangos“ saugas tapo geriausiu jaunuoju Optibet A lygos mėnesio žaidėju

Beveik visą sezoną šešėlyje pratūnojęs Gargždų „Bangos“ saugas Karolis Žebrauskas savo žodį tarė svarbiausių rungtynių metu.

19-metis futbolininkas dėka labai produktyviai išnaudojamų minučių buvo išrinktas geriausiu jaunuoju „Optibet A lygos“ lapkričio mėnesio žaidėju.

K. Žebrauskas per trejas rungtynes praėjusį mėnesį pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Mače su Kėdainių „Nevėžiu“ saugas atliko reidą ir asistavo įvartį pelniusiam komandos draugui, o paskutiniojo turo akistatoje su „Kauno Žalgiriu“ stipriu tolimu smūgiu išplėšė „Bangai“ pergalę, išlaikydamas ją čempionate bei kilsteldamas į 7-ąją poziciją.

Šiemet „Optibet A lygoje“ Gargždų komandos atstovas sužaidė 12-oje mačų, per kuriuos aikštėje praleido 207 minutes, pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nesitikėjau, kad lapkričio mėnuo taip susiklostys. Buvo gana sunkus periodas, nes iki pat paskutinių miničių nežinojome, ar išliksime, tačiau viskas susiklostė labai palankiai ir sugebėjome ne tik išlikti, bet ir finišuoti septintoje vietoje.  Smagu, kad treneris pasitikėjo tokiu momentu, nes patirties A lygoje nėra dar tiek daug. Smagu, kad pateisinau jo lūkesčius. 

Kalbant apie motyvaciją, viskas įvyko savaime, buvau nusprendęs nebežaisti. Bet nusprendžiau daryti tai, ką darau nuo mažens, nes labai daug paaukojau dėl futbolo.

„Bangos“ pasirodymas lapkritį – įdėto darbo vaisius. Paskutinius mėnesius tikrai dirbome ir visa komanda suprato, kokioje situacijoje esame. Smagu, kad kovojome iki galo ir sugebėjome išlikti“, – pasakojo K. Žebrauskas.

Gargždų ekipos saugas geriausiu lapkričio mėnesio jaunuoju žaidėju tapo suskaičiavus ekspertų bei žurnalistų balsus ir pridėjus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos rezultatus.

K. Žebrauskui atiteks lygos partnerio „Nike“ dovana. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Vaga“.

Geriausiu jaunuoju kovo mėnesio futbolininku tapo „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Philipas Otele, balandį – „Panevėžio“ vartų sargas Danas Šimkevičius, gegužę – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubo gynėjas Vilius Armalas, birželį – V. Armalo komandos draugas Nauris Petkevičius, liepą ir spalį – Alytaus DFK „Dainava“ ekipos lyderis Saidas Hamuličius, rugpjūtį bei rugsėjį du Vilniaus „Žalgirio“ lietuviai – Gustas Jarusevičius ir Karolis Uzėla.

Su K. Žebrausku lapkritį konkuravo „Hegelmann Litauen“ komandos puolėjas N. Petkevičius, „Panevėžio“ vartininkas D. Šimkevičius, „Dainavos“ saugas S. Hamuličius bei „Žalgirio“ atstovas K. Uzėla.

alyga.lt informacija, fkbanga.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS