Neįgaliesiems

Bartninkuose – Vilkaviškio pradinukų triumfas

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro stadionas sulaukia daugybės futbolą mylinčių vaikų. Gegužės 19 dieną šios mokyklos stadioną sudrebino Marijampolės apskrities pradinių klasių futbolo varžybų „Goliukas 2017“ garsai.

Iš viso varžėsi septynios komandos iš Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos, Vilkaviškio pradinės mokyklos bei Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos daugiafunkcio centro.

Varžybose, su trenksmu, rezultatą lėmė paskutinės rungtynės.  Triumfavo Vilkaviškio pradinės mokyklos komanda „Perkūnai“, antrąją vietą iškovojo Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos komanda „Kaubojai“, trečioji atiteko Bartninkų „Velniūkščiams“.

Mokiniai džiaugėsi ne tik nuostabiomis akimirkomis, įvarčiais, bet ir UAB „GKS Virtucom“ dovanotais medaliais, Marijampolės apskrities futbolo federacijos  taurėmis, Vilkaviškio ledų fabriko  „Art Glacio“ dovanotais ledais.

Futbolas Bartninkuose gyvas, jį žaisti gali visi. Neseniai tai įrodė pedagogai, o dabar mažieji mokyklos mokiniai. Norime pasidžiaugti jog Marijampolės apskrityje yra futbolą mylinčių entuziastų, padėkoti rėmėjams, mokytojoms ir treneriams už dalyvavimą varžybose. Varžybas organizavo Marijampolės apskrities „Golas 2017“ varžybų koordinatorius Egidijus Čivinskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS