Neįgaliesiems

Bastilijos sporto kompleksą užvaldė „LadyGolo“ žaidynių aistros

Kovo 28 dieną Tauragėje surengtas merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ regioninis finalas, po kurio į superfinalą pateko tauragiškės ir kuršėniškės.

Bastilijos sporto komplekse įvyko U-12 amžiaus grupės rungtynės, kuriose pasirodė penkios komandos.

Komandų žaidėjas nudžiugino meniniai pasirodymai, o visoms sėkmingų rungtynių palinkėjo Tauragės rajono savivaldybės atstovai.

Pirmą vietą pelnė Tauragės „Šaltinio“ progimnazija, o antrą vietą – Kuršėnų Daugėlių progimnazija. Šios dvi ekipos džiaugėsi kelialapiais į balandžio 4 dieną Prienų arenoje vyksiantį superfinalo renginį.

Žemesnes vietas užėmė Kartenos mokyklos-DC, Šiaulių Jovaro progimnazijos, Mažeikių Pavasario progimnazijos komandos.

„Mūsų merginos į aikštę žengė su mintimis laimėti, labai emocionaliai įsiliejo į varžybas. Dabar jos kiek nerimauja dėl pasirodymo superfinale, tačiau yra labai patenkintos ir puosėlėjame lūkesčius laimėti. Šis projektas atskleidžia moksleivių emocijas, norą judėti, varžytis. Bendruomenė sveikina ir linki mums ir toliau sėkmės, tad visi džiaugiamės šia patirtimi.

„LadyGolas“ mums patinka, mokiniams tai džiugus patyrimas – susitikti, varžytis, susipažinti ir bendrauti su kitomis komandomis, užmegzti ryšius su merginomis iš kitų mokyklų. Visa tai joms yra smagu“, – įspūdžiais pasidalino Tauragės „Šaltinio“ progimnazios komandos trenerė Loreta Totilienė.

„LadyGolas“ yra nuo 2016 metais LFF narės Masinio futbolo asociacijos vykdomss projektas, skirtas ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams.

Regioninio finalo fotoalbumai (Ievos Markūnaitės nuotr.)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS