Neįgaliesiems

Baudinių seriją pralaimėjusi U21 rinktinė Baltijos taurėje žais dėl trečios vietos

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė ketvirtadienį pradėjo savo pasirodymą Estijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre.

Pusfinalio rungtynėse Tomo Ražanausko auklėtiniai po baudinių serijos 2:4 (pagrindinis laikas – 1:1) pralaimėjo Latvijos futbolininkams. Kitame susitikime Estija 1:0 nugalėjo Suomiją, o tai reiškia, kad sekmadienį lietuviai su suomiais žais dėl trečios vietos. Rungtynės prasidės 12 valandą Lietuvos laiku. Finalo rungtynėse 15 valandą žais estai ir latviai.

Rinktinė Baltijos taurės startą pasitinka su keliais pakeitimais lyginant su pirmine sudėtimi – dėl traumų ar kitų sveikatos negalavimų neturėsime Džiugo Aleksos, Žygimanto Baltrūno ir Gabrieliaus Micevičiaus, juos protokole pakeitė Marius Skirmantas, Denis Ževžikovas ir Gabrielis Nikonovas

Ketvirtadienio dvikova sėkmingiau prasidėjo latviams – jie kiek daugiau buvo su kamuoliu, o kėliniui persivertus į antrą pusę išsiveržė į priekį. Visgi lietuviai nesutriko ir jau vos po minutės tikslaus perdavimo iš krašto sulaukęs Faustas Steponavičius iš arti pasiuntė kamuolį į tinklą.

Iki pertraukos daugiau tikslių smūgių nebuvo ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 1:1.

Antras kėlinys klostėsi itin ramiai – nors latviai ilgiau buvo su kamuoliu, jiems lietuvių pramušti niekaip nepavyko. Tiesa, vienas jų bandymas sudrebino Juliaus Virvilo vartų skersinį, tačiau kamuolys į vartus nekrito.

Pačioje dvikovos pabaigoje iš arti smūgiavo Nojus Lukšys, bet jo smūgis praskriejo greta vartų ir mačo baigtis nusikėlė į baudinių seriją.

Ten geriau sekėsi latviams, kurie smūgiavo tiksliau ir iškovojo kelialapį į finalą.

U21 vaikinų Baltijos taurės turnyro pusfinalis

Latvija – Lietuva 1:1 (1:1), baudinių serija 4:2;

Pernu paplūdimio stadionas, teisėjas Rasmusas Maalinnas (Estija)

Įvarčiai: 23 min. Bruno Melnis (Latvija); 24 min. Faustas Steponavičius (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Julius Virvilas, Nojus Stankevičius, Domas Slendzoka, Marius Skirmantas, Natanas Žebrauskas, Karolis Žebrauskas, Matijus Remeikis, Deividas Dovydaitis (75 min. Esmilis Kaušinis), Titas Buzas (60 min. Ernestas Burdzilauskas), Motiejus Burba, Faustas Steponavičius (75 min. Nojus Lukšys).

Atsargoje: Rokas Bagdonavičius, Gabrielis Nikonovas, Denis Ževžikovas, Daniel Misiūnas, Juozas Lubas, Naglis Paliušis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS