Neįgaliesiems

Baudinių serijoje pralaimėję lietuviai Baltijos taurėje liko antri

Kauno Dariaus ir Girėno stadione antradienio vakarą baigėsi 2024-ųjų vyrų rinktinių Baltijos taurės turnyras.

Finalinėse rungtynėse Lietuvos rinktinė po baudinių 3:4 (pagrindinis laikas 1:1) turėjo pripažinti Estijos ekipos pranašumą ir užėmė antrą vietą.

Trečią vietą turnyre užėmė Latvijos rinktinė, kuri Liepojoje 1:0 nugalėjo Farerų Salų futbolininkus.

Rudenį Lietuvos rinktinės jau laukia startas naujame UEFA tautų lygos sezone. Primename, kad lietuviai čia pateko į C1 grupę, kur jų varžovais bus Rumunijos, Kosovo ir Kipro rinktinės. Turnyras startuoja rugsėjo mėnesį.

Antradienio dvikovą lietuviai pradėjo su trimis keitimais startinėje sudėtyje – Edviną Girdvainį, Fedorą Černychą ir Giedrių Matulevičių pakeitė Artemijus Tutyškinas, Matas Vareika ir Artūras Dolžnikovas.

Mačas prasidėjo apylygiai, nė vienai komandai nesusikuriant šimtaprocenčių progų. Visgi bene geriausią šansą turėjo Matas Vareika, kurio bandymas iš arti pataikė į virpstą.

Antrame kėlinyje daugiau kamuolį laikė estai, tačiau ilgą laiką jiems įmušti nepavyko. Netrukus jie pataikė į skersinį, o čia pat ir atsidarė savo įvarčių sąskaitą.

Kai jau atrodė, kad mačas taip ir baigsis, po keitimo aikštėje pasirodęs Giedrius Matulevičius išlygino rezultatą ir mačo baigties sprendimas persikėlė į baudinius. Ten tiksliau mušė Estijos rinktinė, kuri ir iškovojo titulą.

2024-ųjų Baltijos taurės turnyro finalas

Lietuva – Estija 1:1 (baudinių serija 3:4)

Kauno Dariaus ir Girėno stadionas; teisėjas – Andris Treimanis (Latvija).

Įvarčiai: 84 min. Giedrius Matulevičius (Lietuva); 82 min. Mark Anders Lepik (Estija).

Įspėti: 50 min. Maksim Paskotši, 71 min. Michael Schjonning-Larsen, 90+2 min. Martin Vetkal (Estija).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Edvinas Gertmonas, Pijus Širvys, Rokas Lekiatas, Kipras Kažukolovas (90 min. Linas Klimavičius), Artemijus Tutyškinas, Justas Lasickas, Modestas Vorobjovas (90 min. Domantas Antanavičius), Paulius Golubickas (71 min. Giedrius Matulevičius), Artūr Dolžnikov (81 min. Arvydas Novikovas), Matas Vareika (46 min. Fedor Černych), Armandas Kučys (64 min. Gytis Paulauskas).

Atsargoje: Lukas Paukštė, Deividas Mikelionis, Edvinas Girdvainis, Klaudijus Upstas, Valdas Paulauskas, Daniel Romanovskij, Ernestas Gudelevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS