Neįgaliesiems

Baudinių serijos pareikalavusioje dvikovoje nusileista islandams

Baltijos taurės pusfinalio rungtynėse lietuviai po dramatiškos kovos ir baudinių serijos 0:0 (5:6) nusileido Islandijos ekipai.

Dabar lietuvaičių lauks mačas dėl bronzos su Estijos komanda. Rungtynės Taline bus žaidžiamos ateinantį šeštadienį.

Tai taip pat buvo paskutinės rungtynės rinktinėje Lietuvos rinktinės legendai Sauliui Mikoliūnui. 101-ąjį savo karjeros mačą su kapitono raiščių pradėjęs futbolininkas lydimas griausmingų aplodismentų buvo pakeistas sužaidus beveik 50 minučių.

Pačios rungtynės vyko apylygiai, abi ekipos turėjo savų šansų, o lietuvių gretose bene geriausią progą gavo Fedoras Černychas, kuris akistatoje 1 prieš 1 su vartininku jo nenuginklavo.

Savo šansų turėjo ir islandai, tačiau momentais jų bandymai skriejo greta vartų, kitus bandymus neutralizuodavo Edvinas Gertmonas.

Pagal turnyro reglamentą mačui pasibaigus lygiosiomis pratęsimas nebuvo žaidžiamas – ekipos iškart stojo mušti 11 metrų baudinių.

Lietuvos komandoje tiksliai mušė Edvinas Girdvainis, rinktinėje debiutavęs Gvidas Gineitis, Arvydas Novikovas, Paulius Golubickas ir Rolandas Baravykas, tik šešto mušusio Natano Žebrausko smūgis praskriejo greta virpsto.

Tuo tarpu islandai nuo žymos neklydo, įvarčiais pavertė visus šešis savo smūgius iš iškovojo pergalę bei kelialapį į turnyro finalą.

Kitame pusfinalyje taip pat prireikė baudinių – latviai savo namuose tik po jų pranoko Estijos komandą ir taip garantavo sau vietą finale.

Baltijos taurės turnyro pusfinalis

Lietuva – Islandija 0:0 (po baudinių 5:6).

Kauno Dariaus ir Girėno stadionas, teisėjas – Andris Treimanis (Latvija).

Įspėti: 12 min. Saulius Mikoliūnas, 90+1 min. Arvydas Novikovas (Lietuva); 15 min. Isakas Bergmannas Johannessonas, 25 min. Sverriras Ingi Ingasonas, 81 min. Horduras Magnussonas, 86 min. Arnoras Sigurdssonas (Islandija);

84 min. Horduras Magnussonas (Islandija) išvarytas iš aikštės.

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Edvinas Gertmonas, Saulius Mikoliūnas (49 min. Rolandas Baravykas), Edvinas Girdvainis, Linas Klimavičius, Artemijus Tutyškinas (71 min. Natanas Žebrauskas), Modestas Vorobjovas, Domantas Šimkus (71 min. Gvidas Gineitis), Arvydas Novikovas, Fedoras Černychas, Justas Lasickas (88 min. Klaudijus Upstas), Armandas Kučys (71 min. Paulius Golubickas).

Atsargoje: Marius Adamonis, Ignas Plūkas, Tomas Kalinauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS