Be staigmenų: futsal A lygos finale – Jonavos ir Kauno ekipų akistata

Savaitgalį paaiškėjo šio sezono Futsal A lygos finalininkai – dėl titulo ir vėl susikaus Jonavos „Vikingai“ bei „Kauno Žalgiris“.

Tai paaiškėjo po savaitgalį įvykusių antrųjų pusfinalio etapo mačų, kuriuose abu favoritai dar sykį laimėjo bei serijose triumfavo identiškais rezultatais – 2-0.

Pirmą mačą „Vikingai“ namuose laimėjo 3:1, o šeštadienį išvykoje 4:2 dar kartą palaužė „Saulės kraštą“.

Jonavos klubui puikiai pavyko pradėti rungtynes – greitai dublį pasiekė Taras Onufrakas, o po kelių minučių įvartį pridėjo kitas ukrainietis Ihoris Manduras.

Jau artėjant pertraukai T. Onufrakas įsimušė į savuosius vartus ir rezultatas sušvelnėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Vikingai“ galėjo susigrąžinti trijų įvarčių persvarą, bet neįmušė šešių metrų baudinio, o po kelių akimirkų kamuolys atsidūrė jų vartuose – rezultatą iki minimumo sušvelnino brazilas Joao Marcosas.

Tokia rungtynių eiga pakėlė jų įtampą iki maksimumo, nes viskas sukosi aplink vieną klaidą. Visgi, „Vikingai“ jos išvengė, o rungtynių pabaigoje dar realizavo paskirtą baudinį ir šventė pergalę.

Rezultatas:

FK „Saulės kraštas“ 2:4 Jonavos „Vikingai“ (serija 0-2).

**********

Kitose atsakomosiose pusfinalio rungtynėse „Gargždų pramogų“ futbolininkai namuose 3:0 pirmavo prieš „Kauno Žalgirį“, bet galiausiai 3:5 buvo priversti pripažinti daugkartinio čempiono pranašumą. Ši pergalė kauniečiams garantavo pergalę serijoje 2-0 bei kelialapį į finalą.

Aiškų žaidimo planą turėję aikštės šeimininkai itin kibiai prižiūrėjo varžovus, o esant galimybei ir patys išeidavo į ataką. Itin įsimintina atkarpa buvo sužaidus kiek daugiau nei 14 minučių. Tuomet per mažiau nei dviejų minučių atkarpą Donatas Surblys dviem įvarčiais ir kartą pasižymėjęs Genaras Samsonikas trimis smūgiais „Pramogoms“ sukūrė trijų įvarčių persvarą.

Tiesa, viskas pasikeitė po pertraukos. Iš pradžių Deividas Reimaris, o netrukus ir Jandersonas savo įvarčiais atstatė Dentinho auklėtinių pasitikėjimą jų jėgomis.

„Kauno Žalgirio“ žaidybinė persvara tapo milžiniška, o per paskutines dešimt minučių ta persvara buvo įtvirtinta trimis Kairo, Wepe ir Alberto Voskunovičiaus įvarčiais.

Rezultatas:

„Gargždų Pramogos“ – „Kauno Žalgiris“ 3:5 (serija 0-2).

Finalo serija šiemet vyks iki trijų pergalių, pirmasis mačas numatytas kovo 26 dieną, 15 valandą Kauno sporto halėje.