Neįgaliesiems

Benas Spietinis: „Tikime, kad pateksime į kitą etapą, visų prašau tikėti kartu“

Trijų įvarčių deficitą turinti ir dviejų starto sudėties žaidėjų Alberto Voskunovičiaus ir Artūro Juchno netekusi Lietuvos futsal rinktinė sekmadienį bandys išsigelbėti ir pratęsti kovą dėl vietos Europos salės futbolo čempionato finaliniame etape.

Sunkią traumą patyrusį A.Voskunovičių ir diskvalifikuotą A.Juchno atsakomosiose serijos rungtynėse su Juodkalnija pakeis po diskvalifikacijos sugrįžęs Vladimiras Derendiajevas ir prieš kelias dienas iškviestas Jonavos „Vikingų“ puolėjas Benas Spietinis.

„Reikia suprasti, kad esame pakankamai sudėtingoje situacijoje. Ir kalbu ne tik apie tą trijų įvarčių deficitą, kurį parsivežėme iš Juodkalnijos. Deja, mūsų smogiamoji jėga yra iškritusi, o tie žaidėjai, į kuriuos dėjome viltis, po traumų nėra gerai pasiruošę. Be abejo, mums reikėjo pastiprinimo, Benas turi patirtį tokio lygio rungtynėse, todėl jis rinktinėje.

Vis tik, nepaisan to, kad situacija nėra lengva, mes galvojame tik apie teigiamą rezultatą. Kitu atveju, nebūtų prasmės net eiti į aikštę. Visada įmanoma rasti išeitį ir, be abejo, mes bandysime jos ieškoti. Taip, dėl žaidybinės praktikos stokos esame toli nuo tos formos, kokios buvome sausio mėnesį, tačiau galiu garantuoti, kad nepasiduosime“, –  komentavo rinktinės treneris Jevgenijus Ryvkinas.

Pats B.Spietinis praėjusį sezoną „Vikingus“ pirmąkart klubo istorijoje sugebėjo nuvesti iki finalo, kuris dėl pandemijos iki galo net nebuvo sužaistas. Vėliau futbolininkas atstovavo „Jonavos“ klubui pirmos lygos pirmenybėse, o prieš mėnesį su „Vikingais“ pradėjo pasiruošimą būsimam futsal A lygos čempionatui.

„Be abejo, apsidžiaugiau kvietimu. Atstovauti savo šaliai visada yra didelė garbė. Galvoju, kad esu pasiruošęs šimtu procentų. Aišku, mūsų situacija sudėtinga, tačiau ji nėra kritinė. Salės futbole įmušti tris įvarčius galima labai greitai. Be abejo, taip pat greitai galima tris ir praleisti.

Visi vyrai pasiruošę kovai, treneris yra paruošęs planą, kuriuo tikime ir galvojame, kad jis pasiteisins. Viskas priklauso nuo to, kaip mes to plano laikysimės ir kaip jį išpildysime. Nėra kur trauktis, turėsime pulti. Mes tikime, kad pateksime į kitą etapą, visų prašau tikėti kartu“, – sakė B.Spietinis.

Lietuvos – Juodkalnijos poros nugalėtojas pateks į pagrindinį Europos čempionato atrankos turnyrą, kuriame dėl vietos finaliniame etape varžysis su Italijos, Belgijos ir Suomijos salės futbolininkais. Atsakomąsias rungtynes tiesiogiai transliuos SPORT1 televizija ir „Lietuvos futbolo“ Youtube kanalas. Transliacijos pradžia 19:10 val.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS